Siena Garden L67376 WHB2200 13 mm 20 m 1/2 inča kom. crna, narančasta kolut za vrtno crijevo
- Kataloški br:
- 2633926 - 62
- Oznaka:
- L67376
- EAN:
- 4055938419482
- Kataloški br:
- 2633926 - 62
- Oznaka:
- L67376
- EAN:
- 4055938419482
Siena Garden L67376 WHB2200 13 mm 20 m 1/2 inča kom. crna, narančasta kolut za vrtno crijevo
330.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
330.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Opremljen vrtnim crijevom od 20 m (13 mm (1/2") i priključnim crijevom od 2 m
- uključujući vrtnu prskalicu, spojne dijelove i materijal za pričvršćivanje
- Dizajn zidnog nosača koji štedi prostor
- Automatsko smotanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kolut za vrtno crijevo |
| Dužina | 20 m |
| hose diameter | 1/2 inča |
| Boja | crna narančasta |
| Unutarnji Ø crijeva | 13 mm |
| Priključak za crijevo | 13 mm (1/2") Ø |
| Prikladno za | zidni dodatak |
| Valjak-Ø | 420 mm |
| Sadržaj | 1 St. |
Opis
Opis
Zahvaljujući praktičnom ovjesu i ručki za nošenje, kutija se lako skida sa zida i posprema. Kutija se može zakrenuti za 18° i stoga se može fleksibilno koristiti. Mehanizam za automatsko namotavanje aktivira se kratkim povlačenjem, čime se eliminira potreba za dosadnim namotavanjem.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- opremljen vrtnim crijevom od 20 m (13 mm (1/2")) i priključnim crijevom od 2 m
- uključujući vrtnu prskalicu
- spojnice i materijal za pričvršćivanje
- zidna kutija za crijevo stoga je odmah spremna za upotrebu
- Dizajn zidnog nosača koji štedi prostor
- Zahvaljujući praktičnom ovjesu i ručki za nošenje, kutija se lako skida sa zida i posprema
- kutija se može zakretati za 180° i stoga se može koristiti fleksibilno
- crijevo se lako može odmotati na željenu duljinu
- kratko povlačenje aktivira mehanizam za automatsko namotavanje
- ovo eliminira gnjavažu oko motanja
- zahvaljujući posebnoj konstrukciji, crijevo je ravnomjerno i pouzdano smotano te je spriječeno savijanje ili čvorovi
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (13)