Sigel kalendar Conceptum 2026 Softcover DIN A6 crna C2685 1 kom. Broj stranica: 64
- Kataloški br:
- 3452170 - 62
- Oznaka:
- C2685
- EAN:
- 4004360771736
- Kataloški br:
- 3452170 - 62
- Oznaka:
- C2685
- EAN:
- 4004360771736
Sigel kalendar Conceptum 2026 Softcover DIN A6 crna C2685 1 kom. Broj stranica: 64
26.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
26.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjesečna knjižica kalendara Conceptum idealna je za one koji ne zapisuju dnevne sastanke, već mjesečno.
- Ovaj tanki kalendar pratit će vas tijekom cijele godine, kako u uredu tako i u pokretu.
- Pregledno i elegantno organizirano - s mjesečnom knjižicom kalendara 2026. (kalendar: 2 stranice = 1 mjesec, DE/GB/FR/NL), crna, formata cca. A6 (9,30 x 14 x 0,50 cm) sa 64 stranice. Elegantni dizajn međunarodno nagrađivane serije Conceptum s utorima od Softwave površine – taktilno i vizualno jedinstven.
- Najelegantnija verzija među bilježnicama s visokokvalitetnim šavovima za dugi vijek trajanja.
- Papir boje divoče kože (80 g/m², PEFC certifikat), otisnut u elegantnoj sivoj boji.
- Mjesečni i godišnji pregledi, državni praznici (DE/AT/CH/UK/FR/BE/NL), pregledi godišnjih odmora (DE/AT/CH/NL), mjerne jedinice (EU/UK/SAD), karta vremenskih zona.
- Tanki notes, stane u svaki džep.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Boja | crna |
| Visina | 14 cm |
| Širina | 9.30 cm |
| Broj stranica | 64 |
| Gramaža | 80 g/m² |
| Izvedba kalendarske podjele | 1 mjesec/2 stranice |
| Džepić | da |
| Certificiranje | PEFC |
| Izvedba odabira jezika | njemački engleski francuski nizozemski |
| Format papira | DIN A6 |
| Upotreba za kalendarsku godinu | 2026 |
| Upotreba za džepiće | quickpocket |
| Visina lista | 140 mm |
| Širina lista | 93 mm |
| Oznaka za tip proizvoda | Monats-Kalenderheft Conceptum 2026 |
| Materijal | Korice od poliuretana (PU) i blok knjige od ECF papira (bez drveta i kiselina) |
| Vrsta proizvoda | kalendar |
Opis
Opis
Dimenzionalno stabilan meki uvez s utorima i valovitom strukturom osigurava ugodan osjećaj i čini ovaj kalendar elegantnim poslovnim suputnikom koji stane i u mali bočni džep. Dok je cijeli mjesec jasno prikazan na dvije stranice, dodatne stranice s informacijama pretvaraju vaš kalendar u osobni menadžer. Organizirajte svoje sastanke i bilješke uz pomoć elegantnih naljepnica koje dolaze u paketu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 1x mjesečna knjižica kalendara C2685, 1 komad, s 1 listom naljepnica
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.