Sigurnosna svjetlosna zavjesa, osobna zaštita Contrinex YCA-50R4-3400-G012 24 V/DC odašiljač, visina zaštitnog polja 832 mm
Tehničke specifikacije
Dim.
(D x Š x V) 1025 x 48 x 42 mm
Duljina
1025 mm
Izlazna struja
200mA
Izvršenje
Primatelj
Maksimalna potrošnja energije
75 mA
Maksimalna temperatura
+50 °C
Minimalna temperatura
0 °C
Optička rezolucija
Radni napon maks.
24 V/DC
Raspon (maks.)
50 m
Raspon radnog napona
24 V/DC (max)
Razmak greda
400 mm
Sadržaj
1 kom
Širina
48 mm
Stupanj zaštite
IP65/67
Tip
YCA-50R4-3400-G012
Veza
M12, 5 -polna
Visina
42 mm
Vrijeme odziva
4.2 ms
Zaštitna visina polja
832 mm
Zrake
3.
Opis
Opis
Opseg isporuke
  • Sigurnosni fotoelektrični senzor sa više zraka za osobnu zaštitu Contrinex YCA-50R4-3400-G012 24 V/DC prijemnik, visina zaštit. polja 832 mm, broj zraka: 3 domet maks. 50 m