Sigurnosni relej 1 ST ESR5-NE-51-24VAC-DC Eaton (Š x V x d) 22.5 x 99 x 114.5 mm
Kataloški br:
Oznaka:
ESR5-NE-51-24VAC-DC
Oznaka:
ESR5-NE-51-24VAC-DC
Tehničke specifikacije
Dim.
(Š x V x Du.) 22.5 x 99 x 114.5 mm
Dubina
114.5 mm
Radna temperatura (maks.)
+55 °C
Radna temperatura (min.)
-20 °C
Radni napon maks.
230 V
Radni napon min.
24 V
Raspon radnog napona
24 - 230 V
Sadržaj
1 kom
Širina
22.5 mm
Sklopna struja (maks.)
4 A
Stupanj zaštite
IP20
Tip
ESR5-NE-51-24VAC-DC
Veza
vijčani spoj
Visina
99 mm