Sommer Cable 300-0271 kabel za instrumente 1 x 0.50 mm² crna Roba na metre
- Kataloški br:
- 409400 - 62
- Oznaka:
- 300-0271
- EAN:
- 2.05E+12
- Kataloški br:
- 409400 - 62
- Oznaka:
- 300-0271
- EAN:
- 2.05E+12
Sommer Cable 300-0271 kabel za instrumente 1 x 0.50 mm² crna Roba na metre
10.10 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
10.10 KM
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Broj žica | 1 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 0.50 mm² |
| Presjek | 1 x 0.50 mm² |
| Određene značajke kabela | sa zaštitom sveukupno zaštićen fleksibilan |
| Vanjski Ø | 5.90 mm |
| Boja | crna |
| Sadržaj | Roba na metre |
| AWG maks. | 20 |
| Zapakirano | ne |
| Roba na metre | da |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | kompatibilno |
| Proizvođač-br. dijela | 300-0271 |
| Izolacijski material | PVC |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -25 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +60 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -25 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +60 °C |
| Sklapanje svitka | 28 x 0.15 mm |
| Tip | 300-0271 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 100 m |
| Vrsta proizvoda | kabel za instrumente |
Opis
Opis
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
Nije u isporuciSistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaPodaci od proizvođača
Podaci od proizvođača
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Pribor za ovaj prooizvod
- Dodatni (1)