Sygonix podni ventilator 70 W (Ø x V) 505 mm x 480 mm krom boja
- Kataloški br:
- 3452231 - 62
- Oznaka:
- SY-6904462
- EAN:
- 4064161489346
- Kataloški br:
- 3452231 - 62
- Oznaka:
- SY-6904462
- EAN:
- 4064161489346
Sygonix podni ventilator 70 W (Ø x V) 505 mm x 480 mm krom boja
155.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 brzine koje se mogu odabrati pritiskom na gumb
- Kut nagiba (gore i dolje): 120°
- 3 aluminijska krila, spiralna zaštitna rešetka
- Baza u obliku slova U
- aluminijski motor
- Snažan protok zraka
- Mrežni kabel 1,6 m
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | podni ventilator |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 505 mm |
| Snaga | 70 W |
| Protok zraka | 68.2 m³/min |
| Broj okretaja | 3.6 m/s |
| Razvoj buke | 63 dBA |
| Rešetka-Ø | 505 mm |
| Boja krila | krom boja |
| Boja kućišta | krom boja |
| dim. | (Ø x V) 505 mm x 480 mm |
| Težina | 3.8 kg |
| Dužina kabela | 1.6 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | ne |
| Jačina zvuka | 63 dBA |
| Boja | krom boja |
| Potrošena snaga | 271 mA |
| Visina | 480 mm |
| Dužina | 505 mm |
| Dubina | 215 mm |
| Omjer usluga | 1.1 (m³/min)/W |
| podesiva visina | ne |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Za unutarnju upotrebu
- Čvrsta metalna konstrukcija
- Kompletan set za montažu
Opseg isporuke
- ventilator
- Upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.