Sygonix stoječi ventilator 50 W (Ø x V) 445 mm x 1300 mm krom boja sa zakretanjem, podesiva visina
- Kataloški br:
- 3452232 - 62
- Oznaka:
- SY-6904464
- EAN:
- 4064161489353
- Kataloški br:
- 3452232 - 62
- Oznaka:
- SY-6904464
- EAN:
- 4064161489353
Sygonix stoječi ventilator 50 W (Ø x V) 445 mm x 1300 mm krom boja sa zakretanjem, podesiva visina
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3 brzine koje se mogu odabrati rotacijskim prekidačem
- aluminijski motor
- 4 aluminijska krila sa spiralnom zaštitnom rešetkom
- Okretni ventilator od 70°
- Okrugla metalna baza
- Lako podesiva visina od 0,96 m do 1,3 m
- Mrežni kabel 1,6 m
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | stoječi ventilator |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Stupnjevi uključivanja | 3 |
| Promjer | 445 mm |
| Snaga | 50 W |
| Protok zraka | 52.77 m³/min |
| Broj okretaja | 3.16 m/s |
| Razvoj buke | 65.88 dBA |
| Rešetka-Ø | 445 mm |
| Boja krila | krom boja |
| Boja kućišta | krom boja |
| Određene značajke ventilatora | sa zakretanjem podesiva visina |
| dim. | (Ø x V) 445 mm x 1300 mm |
| Težina | 6 kg |
| Dužina kabela | 1.6 m |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Rotirajući listovi | 3 |
| Promjenljiv smjer okretanja | ne |
| Razine brzine | 3 |
| Boja | krom boja |
| Materijal | metal |
| Visina | 1300 mm |
| Dužina | 445 mm |
| Dubina | 400 mm |
| Omjer usluga | 1.26 (m³/min)/W |
| podesiva visina | da |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Za unutarnju upotrebu
- Elegantan dizajn
- Čvrsta metalna konstrukcija
- Jednostavno za sastavljanje
Opseg isporuke
- Motor s kabelom za napajanje
- Dijelovi zaštitne rešetke
- lopatice ventilatora
- Vijak za pričvršćivanje ventilatora
- 4x vijka za stražnju zaštitnu rešetku
- Stražnja zaštitna rešetka
- stupac
- Stajati
- Izvedba prilagođena težim zadacima.
- perilica rublja
- Vijak za zaključavanje u obliku slova L
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.