Sygonix SY-10236114 kabelski bubanj 20 m crna muški konektor CEE 16 a 5-polni
- Kataloški br:
- 3412038 - 62
- Oznaka:
- SY-10236114
- EAN:
- 4064161478722
- Kataloški br:
- 3412038 - 62
- Oznaka:
- SY-10236114
- EAN:
- 4064161478722
Sygonix SY-10236114 kabelski bubanj 20 m crna muški konektor CEE 16 a 5-polni
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- CEE utikač (5-pinski) 400 V, 1x CEE utičnica (5-pinski) 400 V, 2x utičnice s uzemljenjem 230 V
- S robusnim metalnim bubnjem
- Mrežni kabel 20 m
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski bubanj |
| Duljina kabela | 20 m |
| Priključak A | muški konektor CEE 16 a 5-polni |
| Vrsta priključka | ravan |
| Priključak B | CEE utičnica 16 A 5-polna sigurnosna utičnica |
| Utičnice | 3 |
| Boja kabela | crna |
| Tip kabela | H07RN-F 5G 2,5 mm² |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Materijal | metal |
| Boja | srebrna crna crvena |
| Nazivni ulazni napon | 400 V/AC |
| Opteretivost (zamotamo/razmotano) | 230V 1300/ 3600 W 400V 3900/ 10800 W |
| Valjak-Ø | 285 mm |
| Težina | 10.5 kg |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Povećana zaštita od kontakta
- Sa zaštitom od pregrijavanja
- Promjer bubnja 285 mm
- IP44
Opseg isporuke
- Kabelski bubanj
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)