Sygonix SY-10236129 kabelski bubanj 25 m crna sigurnosni utikač
- Kataloški br:
- 3412043 - 62
- Oznaka:
- SY-10236129
- EAN:
- 4064161478777
- Kataloški br:
- 3412043 - 62
- Oznaka:
- SY-10236129
- EAN:
- 4064161478777
Sygonix SY-10236129 kabelski bubanj 25 m crna sigurnosni utikač
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4x uzemljene utičnice s poklopcima na šarke
- Testirano prema DGUV 203-006 (ranije BGI 608), idealno za gradilišta i vanjsku upotrebu
- Mrežni kabel 25 m
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kabelski bubanj |
| Duljina kabela | 25 m |
| Priključak A | sigurnosni utikač |
| Vrsta priključka | ravan |
| Priključak B | sigurnosna utičnica |
| Utičnice | 4 |
| Boja kabela | crna |
| Tip kabela | H07RN-F 3G 1,5 mm² |
| Mjesto upotrebe | vanjsko područje |
| Materijal | plastika |
| Boja | crna crvena |
| Nazivni ulazni napon | 230 V/AC |
| Opteretivost (zamotamo/razmotano) | 1000/ 3000 W |
| Valjak-Ø | 240 mm |
| Težina | 4.4 kg |
| Vrsta zaštite | IP44 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Povećana zaštita od kontakta
- Promjer bubnja 240 mm
- Sa zaštitom od pregrijavanja
- IP44
Opseg isporuke
- Kabelski bubanj
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)