Sygonix SY-6249490 LED stropna svjetiljka LED LED Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 70 W bijela
- Kataloški br:
- 3124745 - 62
- Oznaka:
- SY-6249490
- EAN:
- 4064161320151
- Kataloški br:
- 3124745 - 62
- Oznaka:
- SY-6249490
- EAN:
- 4064161320151
Sygonix SY-6249490 LED stropna svjetiljka LED LED Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) 70 W bijela
280.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
280.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Integrirani mikrovalni senzor
- 3 razine snage i 3 CCT razine
- Glatko tijelo svjetiljke, sprječava nakupljanje prašine
- Uzak i ravan dizajn
- IP65 zaštita
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| dim. | (Ø x V) 290 mm x 146 mm |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Broj žarulja | 240 |
| Vrsta proizvoda | LED stropna svjetiljka |
| Vrsta | LED |
| Visina | 146 mm |
| Podnožak | LED |
| Snaga | 70 W |
| Promjer | 290 mm |
| Potrošnja energije | 70 kWh/1000h |
| Određene značajke žarulje | s mijenjanjem boja |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Boja | bijela |
| Materijal | lijevani aluminij |
| Težina | 2.45 kg |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Indeks reprodukcije boja | 80 |
| Boja svjetla | toplo bijela do neutralno bijela |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Boja svjetla (kelvin) | 5000 K |
| Boja svjetlosti (maks.) | 5000 K |
| Boja svjetlosti (min.) | 3000 K |
| Područje boje svjetla | 3000 - 5000 K |
| Ukupan svjetlosni tok | 10500 lm |
| Svjetlosni tok | 10500 lm |
Opis
Opis
Sygonix LED podzemna parkirna rasvjeta s integriranim mikrovalnim senzorom, rasvjeta je aktivna samo kada je stvarno potrebna. Ako se ne otkrije nikakvo kretanje, osvjetljenje se prebacuje na prigušeno do najniže svjetline ili potpuno isključeno. LED stropna svjetiljka može se koristiti i unutar i na otvorenom i idealna je za parkirališta, hodnike i druge prostore u zgradama s dometom manjim od 3,6 metara.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Ekskluzivni okrugli oblik hladnjaka od lijevanog aluminija s integriranim senzorom
- Precizno glodana Fresnelova leća s disperzijom svjetlosti u obliku šišmiša za jednoliko osvjetljenje
- Višestruke mogućnosti montaže (npr. površinska montaža, montaža na stup i površinska montaža s kabelskim kanalom)
- Za unutarnju i vanjsku upotrebu
- Pristup razvodnoj kutiji bez alata
- Idealno za parkirališta, hodnike i druga područja u zgradama s dometom manjim od 3,6 metara
- Uređaj sa zaštitom od prenapona... MCOV: 320 V, lmax.: 10 kA
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)