Sygonix SY-6788330 utičnica kocka 4-struki siva, bijela utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3394165 - 62
- Oznaka:
- SY-6788330
- EAN:
- 4064161472843
- Kataloški br:
- 3394165 - 62
- Oznaka:
- SY-6788330
- EAN:
- 4064161472843
Sygonix SY-6788330 utičnica kocka 4-struki siva, bijela utičnica 1 kom.
48.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
48.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 4x utičnice sa zaštitnim kontaktima
- 2x USB-A + 1x USB-C® priključci za punjenje, do 17 W
- Poklopac kanala za skrivanje i pohranu kabela
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | utičnica kocka |
| Određene značajke letve s utičnicama | s prekidačem s USB-om s USB-C® |
| Utičnice | 4 |
| Duljina kabela | 1.4 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Materijal | plastika |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Tip kabela | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Boja | siva bijela |
| Dužina | 143 mm |
| Širina | 142 mm |
| Visina | 86 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Drži utikače i kablove dalje od članova obitelji i kućnih ljubimaca
- Zaštita od preopterećenja USB-a, isključivanje zbog prenapona i zaštita od kratkog spoja
- Glavni prekidač
- Povećana zaštita od kontakta
Opseg isporuke
- Kocka s ugrađenim utičnicama
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)