Sygonix SY-6807136 razdjelna letva sa zaštitom od prenapona 10-struki crna, srebrna utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3403568 - 62
- Oznaka:
- SY-6807136
- EAN:
- 4064161476469
- Kataloški br:
- 3403568 - 62
- Oznaka:
- SY-6807136
- EAN:
- 4064161476469
Sygonix SY-6807136 razdjelna letva sa zaštitom od prenapona 10-struki crna, srebrna utičnica 1 kom.
75.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
75.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 10 utičnica sa zaštitnim kontaktima: Dovoljno prostora za sve vaše uređaje, od računala do monitora i zabavne elektronike.
- USB priključci za punjenje: S jednim USB-A i jednim USB-C® priključkom možete brzo i praktično puniti svoje mobilne uređaje do maksimalno 17 W.
- Zaštita od prenapona 12kA: Pouzdano zaštitite svoju vrijednu opremu od štetnih prenapona i skokova u napajanju.
- Zaštita od prekomjerne struje USB-a: Dodatna sigurnost za vaše USB uređaje putem integrirane zaštite od prekomjerne struje.
- Glavni prekidač UKLJUČENO/ISKLJUČENO: Isključite sve priključene uređaje jednim pritiskom gumba i uštedite energiju.
- Povećana zaštita od dodira: Pruža dodatnu sigurnost, posebno u kućanstvima s djecom.
- Rupe za montažu: Jednostavno pričvršćivanje na zidove ili ispod stolova za urednu instalaciju.
- Upravljanje kabelima: Pomaže vam uredno organizirati kabele i izbjeći nered.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna letva sa zaštitom od prenapona |
| Određene značajke letve s utičnicama | s prekidačem s USB-om s USB-C® zaštita od prenapona |
| Utičnice | 10 |
| Duljina kabela | 1.40 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Materijal | aluminij |
| Zaštita od prenapona za | utičnica |
| Izvedba | USB-A: 5 V/DC 2,4 A, maks. 12 W. USB-C®: 5 V/DC 3 A, maks. 15 W. Ukupno: 3,4 A, 17 W maks. |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Tip kabela | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Priključna snaga | 3680 W |
| Boja | crna srebrna |
| Dužina | 698 mm |
| Širina | 74 mm |
| Visina | 43 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Inteligentno napajanje za vaš dom ili ured
Ovaj visokokvalitetni produžni kabel ne nudi vam samo mnoštvo mogućnosti spajanja, već i sveobuhvatnu zaštitu za vaše elektroničke uređaje. Robusno aluminijsko kućište i sofisticirane značajke čine ga idealnim rješenjem za svako moderno radno mjesto ili kućanstvo.
Ova produžna utičnica kombinira funkcionalnost, sigurnost i atraktivan dizajn u jednom proizvodu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj visokokvalitetni produžni kabel ne nudi vam samo mnoštvo mogućnosti spajanja, već i sveobuhvatnu zaštitu za vaše elektroničke uređaje. Robusno aluminijsko kućište i sofisticirane značajke čine ga idealnim rješenjem za svako moderno radno mjesto ili kućanstvo.
Ova produžna utičnica kombinira funkcionalnost, sigurnost i atraktivan dizajn u jednom proizvodu.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)