Sygonix SY-6862696 razdjelna letva s prekidačem 5-struki bijela utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431348 - 62
- Oznaka:
- SY-6862696
- EAN:
- 4064161481616
- Kataloški br:
- 3431348 - 62
- Oznaka:
- SY-6862696
- EAN:
- 4064161481616
Sygonix SY-6862696 razdjelna letva s prekidačem 5-struki bijela utičnica 1 kom.
87.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
87.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna letva s prekidačem |
| Određene značajke letve s utičnicama | s prekidačem s USB-om s USB-C® isporuka električne energije |
| Utičnice | 5 |
| Duljina kabela | 1.40 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Materijal | plastika |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Tip kabela | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Boja | bijela |
| Dužina | 350 mm |
| Širina | 58 mm |
| Visina | 40 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)