Sygonix SY-6872528 zaštitna kutija (D x Š x V) 88 x 64 x 64 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3436264 - 62
- Oznaka:
- SY-6872528
- EAN:
- 4064161482477
- Kataloški br:
- 3436264 - 62
- Oznaka:
- SY-6872528
- EAN:
- 4064161482477
Sygonix SY-6872528 zaštitna kutija (D x Š x V) 88 x 64 x 64 mm 1 kom.
12.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
12.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zaštitna kutija |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Boja | crvena |
| dim. | (D x Š x V) 88 x 64 x 64 mm |
| Dužina | 88 mm |
| Širina | 64 mm |
| Visina | 64 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)