Sygonix SY-6872540 sigurnosna kopča 41 mm
- Kataloški br:
- 3436270 - 62
- Oznaka:
- SY-6872540
- EAN:
- 4064161482538
- Kataloški br:
- 3436270 - 62
- Oznaka:
- SY-6872540
- EAN:
- 4064161482538
Sygonix SY-6872540 sigurnosna kopča 41 mm
8.40 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
8.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kopča |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š) 115.7 mm x 41 mm |
| Materijal | metal (pocinčani) polimidi |
| Težina | 101 g |
| Širina | 41 mm |
| Dužina | 115.7 mm |
| Dubina | 9 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)