Sygonix SY-6887466 razdjelna letva u obliku kule 3-struki crna, srebrna utičnica 1 kom.
- Kataloški br:
- 3443733 - 62
- Oznaka:
- SY-6887466
- EAN:
- 4064161484525
- Kataloški br:
- 3443733 - 62
- Oznaka:
- SY-6887466
- EAN:
- 4064161484525
Sygonix SY-6887466 razdjelna letva u obliku kule 3-struki crna, srebrna utičnica 1 kom.
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Potpuno uvlačivo na ploču stola
- 1x USB-A + 1x USB-C® PD3.0 izlazi za punjenje do 20 W
- Gumb za izvlačenje i uvlačenje tornja utičnice
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | razdjelna letva u obliku kule |
| Određene značajke letve s utičnicama | s USB-om može se sakriti dječja zaštita s USB-C® |
| Utičnice | 3 |
| Duljina kabela | 1.50 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Vrsta montaže | ugradnja stol |
| Materijal | plastika aluminij |
| Vrsta utikača | utičnica |
| Tip kabela | H05VV-F 3G 1,5 mm² |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Boja | crna srebrna |
| Visina | 159 mm |
| Promjer | 128 mm |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Otvor za montažu: Ø 100 mm
- 3 utičnice s uzemljenjem
- Zaštita od USB preopterećenja, pregrijavanja i kratkog spoja
- Povećana zaštita od kontakta
Opseg isporuke
- Toranj s utičnicom
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)