TFA Dostmann 60.4525.01 radijski zidni sat 356 mm x 161 mm x 27 mm crna veliki zaslon
- Kataloški br:
- 3557516 - 62
- Oznaka:
- 604525.01
- EAN:
- 4009816043450
- Kataloški br:
- 3557516 - 62
- Oznaka:
- 604525.01
- EAN:
- 4009816043450
TFA Dostmann 60.4525.01 radijski zidni sat 356 mm x 161 mm x 27 mm crna veliki zaslon
140.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
140.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Posebno jasan prikaz
- Radio kontrolirani sat s najvećom točnošću
- Datum s danom u tjednu (7 jezika)
- Budilica s funkcijom odgode alarma
- Prikaz unutarnje temperature i vlažnosti
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zidni sat |
| Zaslon | digitalni |
| Funkcije | 24 satni prikaz alarm radio (dcf77) datum podesiva vremenska zona termometar ponavljanje alarma |
| Izvedba | radijski |
| Materijal kućišta | plastika |
| Boja kućišta | crna |
| Određene značajke satova | veliki zaslon |
| Težina | 608 g |
| Unutranja temperatura | -10...+50°C (14...+122°F) |
| Vlažnost zraka | 20 ... 99% relativne vlažnosti % |
| Visina | 161 mm |
| Dužina | 356 mm |
| Dubina | 27 mm |
| Opskrba strujom | 4 x mignon baterija - molimo, naručite odvojeno |
Opis
Opis
Moderni digitalni XXL zidni sat s prikazom vlažnosti i temperature – za ured, dnevni boravak, radionicu ili školu. Ovaj digitalni zidni sat kombinira precizno mjerenje vremena, moderan dizajn i visoku funkcionalnost. Iznimno veliki LED zaslon s XXL znamenkama osigurava optimalnu čitljivost – čak i s velike udaljenosti.
Zahvaljujući radio-kontroliranoj tehnologiji sata, vrijeme se podešava automatski, uključujući automatske promjene ljetnog i zimskog računanja vremena. Integrirani prikaz temperature i datuma čini digitalni zidni sat s termometrom praktičnim suputnikom u dnevnim sobama, kuhinjama, uredima, radionicama, učionicama ili konzultacijskim sobama. Zahvaljujući radu na baterije, može se fleksibilno montirati, potpuno bez utičnice ili dosadnih kabela. Zidni sat s LED zaslonom impresionira svojim modernim, jednostavnim dizajnom i skladno se uklapa u svaki ambijent.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući radio-kontroliranoj tehnologiji sata, vrijeme se podešava automatski, uključujući automatske promjene ljetnog i zimskog računanja vremena. Integrirani prikaz temperature i datuma čini digitalni zidni sat s termometrom praktičnim suputnikom u dnevnim sobama, kuhinjama, uredima, radionicama, učionicama ili konzultacijskim sobama. Zahvaljujući radu na baterije, može se fleksibilno montirati, potpuno bez utičnice ili dosadnih kabela. Zidni sat s LED zaslonom impresionira svojim modernim, jednostavnim dizajnom i skladno se uklapa u svaki ambijent.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Posebno jasan prikaz
- Dan u tjednu (7 jezika) i datum
- Budilica s funkcijom odgode alarma
- Prikaz unutarnje temperature i vlažnosti
- Radio kontrolirani sat s najvećom točnošću
- Moguća korekcija vremenske zone
Opseg isporuke
- Radijski kontrolirani sat
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)