Thermaltake Astria 200 CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 2066, Intel® 2011, Intel® 1851, Intel® 1700, Intel® 1200
- Kataloški br:
- 3156151 - 62
- Oznaka:
- CL-P119-AL12SW-A
- EAN:
- 4711475640931
- Kataloški br:
- 3156151 - 62
- Oznaka:
- CL-P119-AL12SW-A
- EAN:
- 4711475640931
Thermaltake Astria 200 CPU hladnjak sa ventilatorom Intel® 2066, Intel® 2011, Intel® 1851, Intel® 1700, Intel® 1200
145.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
145.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Dizajn s jednim tornjem za izuzetnu kompatibilnost kućišta
- ARGB Sync ventilator visokog protoka zraka od 120 mm s boljim učinkom hlađenja
- ARGB gornji poklopac sa svjetlosnim efektima kiše meteora
- 4 x Ø6 mm bakrene toplinske cijevi U-oblika visokih performansi
- Kompatibilnost univerzalne utičnice za Intel i AMD platforme
- Podržava do 210 W TDP
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | CPU hladnjak sa ventilatorom |
| Baza | Intel® 2066 Intel® 2011 Intel® 1851 Intel® 1700 Intel® 1200 Intel® 1156 Intel® 1155 Intel® 1151 Intel® 1150 AMD AM4 AMD AM5 |
| Razvoj buke (maks.) | 26.8 dBA |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Priključak | 4-pinski |
| Materijal rashladnog tijela | bakar, aluminij |
| Težina | 0.969 |
| Određene značajke | uklj. LED rasvjeta |
| Širina | 93 mm |
| Visina | 160 mm |
| Dubina | 124 mm |
| Razvijanje buke | 20.1 dBA - 30 dBA |
| Dimenzije ventilatora | 120 x 120 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)