Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan Bumblebee 3 Pack ventilator za PC kućište žuta (Š x V x D) 120 x 1
- Kataloški br:
- 3436399 - 62
- Oznaka:
- CL-F223-PL12BB-A
- EAN:
- 4711475649934
- Kataloški br:
- 3436399 - 62
- Oznaka:
- CL-F223-PL12BB-A
- EAN:
- 4711475649934
Thermaltake CT120 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan Bumblebee 3 Pack ventilator za PC kućište žuta (Š x V x D) 120 x 1
225.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
225.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- PWM-kontrolirani ventilator s maksimalnom brzinom od 2000 okretaja u minuti
- 9 adresabilnih LED dioda, kontroliranih softverom za sinkronizaciju matične ploče od 5 V
- Posebno podešene lopatice ventilatora omogućuju bolji protok zraka
- Optimizirani hidraulički ležaj za pouzdan i tih rad
- Ugrađeni sustav za montažu protiv vibracija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Razvoj buke (maks.) | 25.8 dB |
| Razvijanje buke | 20.1 dB - 30 dB |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Maks. broj okretaja | 2000 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | žuta |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 25 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 120 x 25 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
CT120 EX ARGB Sync je novi model u CT seriji s novim MagForce 2.0 za bolju i bržu magnetsku vezu između ventilatora. Ovaj ventilator održava brzinu ventilatora od 2000 okretaja u minuti i probio je ograničenje serije kako bi pružio još bolje performanse hlađenja. Korisnik može kontrolirati njegovih 9 adresabilnih LED dioda putem softvera za sinkronizaciju matične ploče kako bi stvorio spektakularne svjetlosne efekte.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 3 ventilatora, 3 priključna kabela, 12 vijaka za kućište, 12 vijaka za ventilator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)