Thermaltake CT140 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan Pink 3 Pack ventilator za PC kućište ružičasta (Š x V x D) 120 x 1
- Kataloški br:
- 3436404 - 62
- Oznaka:
- CL-F229-PL14PK-A
- EAN:
- 4711475648838
- Kataloški br:
- 3436404 - 62
- Oznaka:
- CL-F229-PL14PK-A
- EAN:
- 4711475648838
Thermaltake CT140 EX Reverse ARGB Sync PC Cooling Fan Pink 3 Pack ventilator za PC kućište ružičasta (Š x V x D) 120 x 1
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Obrnuta lopatica ventilatora omogućuje protok zraka od stražnje prema naprijed, a istovremeno u potpunosti prikazuje svjetlosne efekte.
- MagForce 2.0, novi dizajn magnetskog spoja za optimizirano lančano povezivanje ventilatora.
- Spojite više ventilatora samo jednim kabelom.
- 9 adresabilnih LED dioda kontroliranih softverom za sinkronizaciju matične ploče od 5V.
- Posebno podešena lopatica ventilatora s većim protokom zraka i statičkim tlakom.
- Optimizirani hidraulički ležaj za pouzdan i tih rad.
- Ugrađeni sustav za montažu protiv vibracija.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Razvoj buke (maks.) | 31.2 dB |
| Razvijanje buke | 30.1 dB - 40 dB |
| Brzina (min.) | 500 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 112 l/h |
| Maks. broj okretaja | 2000 U/min |
| Priključak | 4-pinski pwm |
| Boja | ružičasta |
| Širina | 120 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dubina | 25 mm |
| dim. | (Š x V x D) 120 x 120 x 25 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
CT140 EX ARGB Sync je novi model u CT seriji s novim MagForce 2.0 za bolju i bržu magnetsku vezu između ventilatora. Ovaj ventilator održava brzinu ventilatora od 1800 okretaja u minuti i probio je ograničenje serije kako bi pružio još bolje performanse hlađenja. Korisnik može kontrolirati njegovih 9 adresabilnih LED dioda putem softvera za sinkronizaciju matične ploče kako bi stvorio spektakularne svjetlosne efekte.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- 3 ventilatora, 3 priključna kabela, 12 vijaka za kućište, 12 vijaka za ventilator
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)