Thermaltake Toughpower TF3 1300W PC napajanje 1300 W ATX 80 plus titanium
- Kataloški br:
- 3436371 - 62
- Oznaka:
- PS-TPD-1300FNFATE-1
- EAN:
- 4711658540126
- Kataloški br:
- 3436371 - 62
- Oznaka:
- PS-TPD-1300FNFATE-1
- EAN:
- 4711658540126
Thermaltake Toughpower TF3 1300W PC napajanje 1300 W ATX 80 plus titanium
1,045.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,045.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 1300 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima 80 plus titanium
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 1300 W |
| Dio mreže | 80 plus titanium |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 86 x 165 mm |
| Dubina | 165 mm |
| Visina | 86 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 4.34 |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +12 V/DC (1) | 50 A |
| +12 V/DC (2) | 50 A |
| +12 V/DC (3) | 50 A |
| +12 V/DC (4) | 50 A |
| +5 V/DC | 20 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| Određene značajke | ATX 3.1 PCIe gen 5.1 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| +3,3 V/DC | 20 A |
Opis
Opis
Toughpower TF3 1300W ima 80 PLUS Titanium certifikat i kompatibilan je sa ATX 3.1 specifikacijama. Opremljen s dva izvorna modularna 12V 2x6 sučelja i dva PCIe 12+4-pinska kabela.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- 80 PLUS titanijski certifikat
- Spreman za ATX 3.1 i PCIe 5.1
- Pruža do 600 W za PCIe 5.1 grafičke kartice
- Fizički prekidač za način overclockinga
- Ultra tihi Thermaltake prilagođeni ventilator
- 100% japanski elektrolitički kondenzatori
Opseg isporuke
- Uklj. kabel za napajanje
- razni priključni kabeli
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)