T.I.P. - Technische Industrie Produkte Icebox 25 rashladna kutija Energetska učinkovitost 2021: B (A - G) kompresor 12 V
- Kataloški br:
- 3165214 - 62
- Oznaka:
- 68062
- EAN:
- 4011458112029
- Kataloški br:
- 3165214 - 62
- Oznaka:
- 68062
- EAN:
- 4011458112029
T.I.P. - Technische Industrie Produkte Icebox 25 rashladna kutija Energetska učinkovitost 2021: B (A - G) kompresor 12 V
925.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
925.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mobilni hladnjak i zamrzivač s kompresorom
- MAX i ECO način rada
- Integrirani LC zaslon
- Dvostruko otvaranje: uzdužno i prednje strane
- Uključena žičana košara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rashladna kutija |
| Radni napon | 12 V24 V230 V |
| Područje hlađenja | -20 do +20 °C |
| Princip rada | kompresor |
| Boja | siva crna |
| Određene značajke kutija za hlađenje | funkcija za zamrzavanje odvod vode podesiva temperatura uklj. zaslon |
| dim. | (Š x V x D) 650 x 307 x 375 mm |
| Težina | 12 kg |
| Neto ukupni kapacitet | 21 l |
| Klasa energetske učinkovitosti | B (A - G) |
| Širina | 650 mm |
| Visina | 307 mm |
| Dubina | 375 mm |
| Vrsta ugradnje | samostojeći |
| Godišnja potrošnja energije | 32 kWh/godišnje |
Opis
Opis
ICEBOX 25 tvrtke CROSS TOOLS je mobilna kompresorska kutija za hlađenje i zamrzavanje. Impresionira enormnim performansama hlađenja uz minimalnu potrošnju energije. Fleksibilne postavke načina hlađenja jamče maksimalnu udobnost. Odaberite između MAX i ECO načina rada. Način MAX omogućuje posebno brzo hlađenje. ECO način rada značajno smanjuje potrošnju energije zahvaljujući modernoj kompresorskoj tehnologiji. Postavke možete jednostavno napraviti na integriranom LC zaslonu, gdje također možete vidjeti status baterije i prilagoditi temperaturu.
Zahvaljujući dvostrukom otvaranju, poklopac se može montirati uzdužno i naprijed. Zahvaljujući magnetskom zatvaraču, ICEBOX se uvijek pouzdano zatvara. Priložena žičana košara koristi se za praktično vađenje hrane i pića. LED unutarnje osvjetljenje omogućuje praktičan utovar i istovar čak iu mraku. ICEBOX 25 radi s ekološki prihvatljivim rashladnim sredstvom R1234yf.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Zahvaljujući dvostrukom otvaranju, poklopac se može montirati uzdužno i naprijed. Zahvaljujući magnetskom zatvaraču, ICEBOX se uvijek pouzdano zatvara. Priložena žičana košara koristi se za praktično vađenje hrane i pića. LED unutarnje osvjetljenje omogućuje praktičan utovar i istovar čak iu mraku. ICEBOX 25 radi s ekološki prihvatljivim rashladnim sredstvom R1234yf.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)