T.I.P. - Technische Industrie Produkte Icebox 50 DUAL rashladna kutija Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) kompresor
- Kataloški br:
- 3165215 - 62
- Oznaka:
- 68064
- EAN:
- 4011458112036
- Kataloški br:
- 3165215 - 62
- Oznaka:
- 68064
- EAN:
- 4011458112036
T.I.P. - Technische Industrie Produkte Icebox 50 DUAL rashladna kutija Energetska učinkovitost 2021: D (A - G) kompresor
1,345.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,345.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mobilni hladnjak i zamrzivač s kompresorom
- MAX i ECO način rada
- Integrirani LC zaslon
- Dvostruko otvaranje: uzdužno i frontalno
- Uključena žičana košara
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rashladna kutija |
| Radni napon | 12 V24 V230 V |
| Područje hlađenja | -20 do +20 °C |
| Princip rada | kompresor |
| Boja | siva crna |
| Određene značajke kutija za hlađenje | funkcija za zamrzavanje odvod vode podesiva temperatura uklj. zaslon |
| dim. | (Š x V x D) 653 x 495 x 369 mm |
| Težina | 16 kg |
| Neto ukupni kapacitet | 44.4 l |
| Klasa energetske učinkovitosti | D (A - G) |
| Širina | 653 mm |
| Visina | 495 mm |
| Dubina | 369 mm |
| Vrsta ugradnje | samostojeći |
| Godišnja potrošnja energije | 115 kWh/godišnje |
Opis
Opis
ICEBOX 50 DUAL je kompresorski hladnjak i zamrzivač s inovativnom dvozonskom tehnologijom koja omogućuje hlađenje i zamrzavanje hrane u isto vrijeme. Impresionira enormnim performansama hlađenja uz minimalnu potrošnju energije. Fleksibilne postavke načina hlađenja jamče maksimalnu udobnost. Odaberite između MAX i ECO načina rada. LED upravljačka ploča i praktična žičana košara nude praktičnost i organizaciju. Uz upravljačku ploču, mnoge postavke mogu se napraviti i putem aplikacije.
ICEBOX 50 DUAL karakterizira njegova inovativna dvozonska tehnologija hlađenja, koja omogućuje hlađenje i zamrzavanje hrane i pića u isto vrijeme, u dvije odvojene rashladne zone. Uz kontrolu pametne aplikacije, imate potpunu kontrolu nad rashladnom kutijom, bez obzira gdje se nalazite, i možete jednostavno prilagoditi temperaturu, način rada i potrošnju energije putem svog pametnog telefona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
ICEBOX 50 DUAL karakterizira njegova inovativna dvozonska tehnologija hlađenja, koja omogućuje hlađenje i zamrzavanje hrane i pića u isto vrijeme, u dvije odvojene rashladne zone. Uz kontrolu pametne aplikacije, imate potpunu kontrolu nad rashladnom kutijom, bez obzira gdje se nalazite, i možete jednostavno prilagoditi temperaturu, način rada i potrošnju energije putem svog pametnog telefona.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)