TomTom Go Navigator 6" 2nd navigacija 15.2 cm 6 palac velika britanija, europa
- Kataloški br:
- 3443477 - 62
- Oznaka:
- 1YD6.002.100
- EAN:
- 636926107723
- Kataloški br:
- 3443477 - 62
- Oznaka:
- 1YD6.002.100
- EAN:
- 636926107723
TomTom Go Navigator 6" 2nd navigacija 15.2 cm 6 palac velika britanija, europa
775.00 KM
Komada
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
775.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Karte | velika britanija europa |
| Vrsta proizvoda | navigacija |
| Zaslon (cm) | 15.2 cm |
| Zaslon (inči) | 6 palac |
| Bluetooth® | da |
| Vrsta montaže | mobilna |
| dim. | (Š x V x D) 164 x 100 x 18 mm |
| Širina | 164 mm |
| Visina | 100 mm |
| Dubina | 18 mm |
| Težina | 270 g |
| Snaga punjenja (min.) | 6 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 12 W |
| Boja | crna |
| Rezolucija prikaza | 1024 x 600 Pixel |
| Zaslon osjetljiv na dodir (zaslon) | da |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| WLAN | da |
| da | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.