TOOLCRAFT JGP110063INOX vrtna pumpa 7000 l/h 48 m
- Kataloški br:
- 3406230 - 62
- Oznaka:
- TO-10218690
- EAN:
- 4064161478548
- Kataloški br:
- 3406230 - 62
- Oznaka:
- TO-10218690
- EAN:
- 4064161478548
TOOLCRAFT JGP110063INOX vrtna pumpa 7000 l/h 48 m
255.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
255.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kućište pumpe od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika
- Za čistu kućnu vodu
- Volumen protoka maks. 7000 l/h
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vrtna pumpa |
| Radni napon | 230 V/AC |
| Visina transportiranja (maks.) | 48 m |
| Tlak protoka (maKS.) | 4.8 bar |
| Transportna količina (maks.) | 7000 l/h |
| Priključak za usisavanje | G1" |
| Pneumatski priključak | 30,3 mm (1") IG |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
| Boja | crna |
| Maks. duljina kabla | 1 m |
| potrošena snaga (P1) | 1100 W |
| Dužina | 365 mm |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 230 mm |
| dim. | (D x Š x V) 365 x 220 x 230 mm |
| Težina | 8.3 kg |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Kućište pumpe od visokokvalitetnog nehrđajućeg čelika SUS304 INOX
- Za čistu kućnu vodu
- Volumen protoka: maks. 7000 l/h
- Glava: maks. 48 m
- Visina usisavanja: maks. 8 m
- Ispustni vijak za ispuštanje preostale vode iz vrtne pumpe
- Izdržljivi metalni navoji na usisnoj i tlačnoj strani
- IPX4
- Zaštita od pregrijavanja (145°C)
Opseg isporuke
- 1x vrtna pumpa
- 1x upute.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)