TOOLCRAFT laserski daljinomjer 150 m
- Kataloški br:
- 3443384 - 62
- Oznaka:
- TO-10330152
- EAN:
- 4064161487649
- Kataloški br:
- 3443384 - 62
- Oznaka:
- TO-10330152
- EAN:
- 4064161487649
TOOLCRAFT laserski daljinomjer 150 m
635.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
635.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mjerno područje 0.2 m - 150 m
- Preciznost mjerenja +/- 2 mm;IP65
- Veliki 60 mm IPS zaslon s pozadinskim osvjetljenjem za dobru čitljivost čak i u uvjetima jakog svjetla.
- Mjerni raspon do 150 m, s točnošću do +/- 2 mm
- Podržava upravljanje putem mobilne aplikacije
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | laserski daljinomjer |
| Min. mjerno područje | 0.2 m |
| Maks. mjerno područje | 150 m |
| Preciznost mjerenja ± | 2 mm |
| Mjerenje vremena maks. | 2 s |
| Mjerna jedinica | m ft in cm mm |
| Funkcije | funkcija slikanja (područje s djelomičnim mjerenjem) mjerenje duljine neizravno mjerenje (pitagora) mjerenje volumena cilindra funkcija timera izvoz podataka Tile senzor mjerenje od točke do točke izračun površina izračun volumena kontinuirano mjerenje |
| Težina | 140 g |
| Vrsta zaštite | IP65 |
| Kategorija lasera | 2 |
| Valna duljina lasera | 630 nm |
| dim. | (D x Š x V) 28 x 56.5 x 120 mm |
| Širina | 56.5 mm |
| Visina | 120 mm |
| Dužina | 28 mm |
| Tip | TO-10330152 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Ugrađena kamera u tražilu (digitalni fotoaparat s 4x zumom) s križićima na zaslonu osigurava da lako možete pronaći lasersku točku i pouzdano izvoditi vanjska mjerenja s apsolutnom preciznošću, čak i kada radite na otvorenom na jakom sunčevom svjetlu.
Visokoprecizni senzor nagiba od 360° i integrirana inteligentna baza omogućuju vam precizna mjerenja između bilo koje dvije točke (P2P tehnologija) s jedne udaljene lokacije.
Dizajniran s jednostavnim korisničkim sučeljem i intuitivnim navigacijskim izbornikom. Indikator rotacije održava mjerenje poravnatim s uređajem i osigurava da možete dohvatiti očitanja iz bilo kojeg kuta.
IP65 ZAŠTITA: Izvrsna otpornost na vodu i prašinu, kao i ergonomski dizajn ručke, omogućuju iznimno dobre performanse i podnose teške uvjete na stvarnim vanjskim radnim mjestima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Visokoprecizni senzor nagiba od 360° i integrirana inteligentna baza omogućuju vam precizna mjerenja između bilo koje dvije točke (P2P tehnologija) s jedne udaljene lokacije.
Dizajniran s jednostavnim korisničkim sučeljem i intuitivnim navigacijskim izbornikom. Indikator rotacije održava mjerenje poravnatim s uređajem i osigurava da možete dohvatiti očitanja iz bilo kojeg kuta.
IP65 ZAŠTITA: Izvrsna otpornost na vodu i prašinu, kao i ergonomski dizajn ručke, omogućuju iznimno dobre performanse i podnose teške uvjete na stvarnim vanjskim radnim mjestima.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Senzor nagiba od 360° s visokom točnošću i integriranom inteligentnom bazom za precizna mjerenja
- Korisnički prilagođeno sučelje s intuitivnim navigacijskim izbornikom
- Rotirajući zaslon za uvijek ispravno poravnanje uređaja u smjeru mjerenja
- Vodootporan i otporan na prašinu
- S velikim 60 mm (2,4") IPS zaslonom s pozadinskim osvjetljenjem
- Mjerni raspon do maksimalno 100 m i nudi točnost do +/- 2 mm.
- Omogućuje povezivanje s pametnom aplikacijom (Smart Life) na mobilnim uređajima poput mobitela ili tableta.
- Funkcija pronalaženja točaka kamere
- Mjerenje udaljenosti, površine, volumena, Pitagore, od točke do točke, trapeza, površine trokuta, površine kruga, cilindričnog volumena. Iskolčavanje i mjerenje s vremenskim kašnjenjem
- Laserska točka za praćenje
- Zamrzavanje pokreta nakon mjerenja
- Konstantne postavke
- Zbrajanje/Oduzimanje
- Razina automobila i visina automobila
- Senzor nagiba i 3D libela
- Kontinuirano mjerenje udaljenosti (min./maks.)
- Bluetooth i izvoz podataka
Opseg isporuke
- 1x Vanjski P2P nišan s funkcijom laserskog mjerenja
- 1x transportna torba
- 1x remen za zglob
- 3 punjive AAA baterije
- 1 upute za rukovanje
- USB-C® kabel
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.