TOOLCRAFT ručna pumpa 2724 l/h 4 m
- Kataloški br:
- 3451657 - 62
- Oznaka:
- TO-10354971
- EAN:
- 4064161489131
- Kataloški br:
- 3451657 - 62
- Oznaka:
- TO-10354971
- EAN:
- 4064161489131
TOOLCRAFT ručna pumpa 2724 l/h 4 m
54.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
54.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ručna pumpa |
| Radni napon | 0 V |
| Visina transportiranja (maks.) | 4 m |
| Tlak protoka (maKS.) | 0.4 bar |
| Transportna količina (maks.) | 2724 l/h |
| Boja | crna |
| Dužina | 295 mm |
| Širina | 136 mm |
| Visina | 79 mm |
| dim. | (D x Š x V) 295 x 136 x 79 mm |
| Težina | 440 g |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)