TOOLCRAFT TO-10196961 TO-10196961 kliješta za vodenu pumpu Veličina ključa 95 mm 400 mm
- Kataloški br:
- 3398987 - 62
- Oznaka:
- TO-10196961
- EAN:
- 4064161475097
- Kataloški br:
- 3398987 - 62
- Oznaka:
- TO-10196961
- EAN:
- 4064161475097
TOOLCRAFT TO-10196961 TO-10196961 kliješta za vodenu pumpu Veličina ključa 95 mm 400 mm
155.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
155.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Samoblokiranje na cijevima i maticama
- bez klizanja na radnom komadu, potrebna mala sila
- Visoka otpornost na habanje i čvrsti prihvat
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kliješta za vodenu pumpu |
| Veličina ključa | 95 mm |
| Stezni raspon (maks.) | 87 mm |
| Raspon (Inč) | 3 3/8" |
| Podešavanje | 28 |
| Dužina | 400 mm |
| Materijal | krom-vanadij čelik |
| Svojstvo materijala | otvrdnut |
| Težina | 1344 g |
| Određene značajke | efekt samozatezanja |
| Proizvođač-br. dijela | TO-10196961 |
| Tvrdoća rezanja | 60 HRC |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Veća površina hvata uz znatno manju težinu od usporedivih ključeva za cijevi. Brzo podešavanje jednim gumbom direktno na radnom komadu, bez slučajnog proklizavanja spoja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Veličina: duljina 400 mm
- Neto težina: 1,23 kg
- Maks. širina otvora: 86 mm (otvorena ručka)
- Materijal: CR-V 6140
- Tvrdoća kliješta: cca. HRC38-48
- Tvrdoća bočnih strana kliješta: cca. HRC58-62
- Površina: Fosfatirana i normalno polirana površina.
- Ručka: Mat crvena
- Čeljust 400 mm: 0~86 mm
Opseg isporuke
- TOOLCRAFT kliješta za vodenu pumpu 400 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)