TP-LINK ARCHER BE450 WLAN ruter 2.4 GHz, 5 GHz 7.2 GBit/s
- Kataloški br:
- 3476983 - 62
- Oznaka:
- ARCHER BE450
- EAN:
- 1210002600606
- Kataloški br:
- 3476983 - 62
- Oznaka:
- ARCHER BE450
- EAN:
- 1210002600606
TP-LINK ARCHER BE450 WLAN ruter 2.4 GHz, 5 GHz 7.2 GBit/s
670.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
670.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Brzina prijenosa podataka od 7,2 Gbit/s
- Kompatibilnost IoT-a s Google Assistantom i Alexom
- Funkcije roditeljskog nadzora
- Više Ethernet portova za žičane veze
- Sigurnost s WPA3 enkripcijom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | WLAN ruter |
| Tip | ARCHER BE450 |
| Funkcije | Wi-Fi most pristupna točka |
| WLAN Standard | IEEE802.11n IEEE802.11ax IEEE 802.11be IEEE802.11ac |
| Dual-band - pripremljen | 2.4 gHz i 5 gHz |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz 5 GHz |
| Brzina WLAN prijenosa (maks.) | 7.2 GBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 2.4 GHz | 1376 MBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 5 GHz | 5764 MBit/s |
| LAN brzina prijenosa | 10 GBit/s |
| Posebne značajke | spreman za mrežu |
| Broj antena | 5 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 5 x |
| Broj USB portova 3.2 gen. 1 (USB 3.0) | 1 x |
| Boja | bijela |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 2.5 A |
| Izlazni napon | 12 V |
| Sigurnost | WPA WPA Enterprise WPA2 WPA2-Enterprise WPA3 |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| ne | |
| ne | |
| 7200 Mbit/s | |
| 1376 Mbit/s | |
| 5765 Mbit/s | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| da | |
| da | |
| da |
Opis
Opis
Pokretan Wi-Fi 7 tehnologijom, Archer BE450 pruža nevjerojatne Wi-Fi brzine do 7,2 Gbps, omogućujući vašim uređajima da rade u punom potencijalu. Multi-Link Operation (MLO) omogućuje Archeru BE450 istovremeni prijenos podataka na više frekvencijskih pojaseva s Wi-Fi 7 uređajima za veći protok, nižu latenciju i pouzdanije veze. Archer BE450 je kompatibilan s EasyMeshom. Ako imate mrtve točke, jednostavno dodajte još jedan EasyMesh ruter ili repetitor kako biste stvorili kontinuiranu višegigabitnu mesh Wi-Fi mrežu. Instalirajte aplikaciju Tether i slijedite upute na zaslonu. U samo tri jednostavna koraka, vaš će dom imati pouzdan Wi-Fi.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Wi-Fi 7 dvopojasni WLAN 7,2 Gbit/s brzina
- Višegigabajtne veze: 1x 10 Gbit/s WAN/LAN port, 1x 2,5 Gbit/s WAN/LAN port, 3x 1 Gbit/s LAN porta
- Kompatibilno s EasyMesh-om
- Jednostavno postavljanje i korištenje
- VPN; način rada usmjerivača i pristupne točke
- WPA3
Opseg isporuke
- TP-Link Archer BE450 V1
- Komplet za montažu
- Mrežni kabel
- Vanjski adapter za napajanje, nosač za montažu
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)