TP-LINK DECO BE25(1-PACK) isprepletena mreža 2.4 GHz, 5 GHz
- Kataloški br:
- 3476986 - 62
- Oznaka:
- DECO BE25(1-PACK)
- EAN:
- 8885020620702
- Kataloški br:
- 3476986 - 62
- Oznaka:
- DECO BE25(1-PACK)
- EAN:
- 8885020620702
TP-LINK DECO BE25(1-PACK) isprepletena mreža 2.4 GHz, 5 GHz
430.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
430.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Mrežasti sustav bijele boje
- Vrsta antene: Interna Broj antena: 4
- Dvopojasni (2,4 GHz/5 GHz) Wi-Fi 7 (802.11be) 2882 Mbps
- WPA-osobni, WPA2-osobni, WPA3-osobni
- Protokol od točke do točke preko Etherneta (PPPoE) Dinamička IP adresa Statički IP most za bežični distribucijski sustav (WDS)
- Podrška za kvalitetu usluge (QoS) i prosljeđivanje portova
- DHCP klijent DHCP poslužitelj
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | isprepletena mreža |
| Tip | DECO BE25(1-PACK) |
| Funkcije | pristupna točka usmjerivač |
| WLAN Standard | IEEE 802.11be |
| Dual-band - pripremljen | 2.4 gHz i 5 gHz |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz 5 GHz |
| WLAN brzina prijenosa 2.4 GHz | 2880 MBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 5 GHz | 688 MBit/s |
| Posebne značajke | spreman za mrežu |
| Broj antena | 4 x |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Širina | 150 mm |
| Visina | 62 mm |
| Dubina | 150 mm |
| Boja | bijela |
| Sigurnost | Osoblje WPA-e WPA2-Personal WPA3-Personal |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| 5 - 90 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 2882 Mbit/s | |
| 2882 Mbit/s | |
| 688 Mbit/s | |
| da | |
| da | |
| 150 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| 1 Stück(e) | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| -40 - 60 °C |
Opis
Opis
Wi-Fi 7 je stigao i nudi impresivne performanse – s ubrzanim protokom, nižom latencijom, jačim imunitetom na smetnje i većom učinkovitošću. Pridružite se ligi profesionalaca i iskusite čistu snagu sljedeće generacije WiFi-ja. Savršeno za zadatke koji zahtijevaju veliku propusnost poput igranja u oblaku, VR zabave i streaminga 8K videa. Uživajte u impresivnom streamingu uživo s besprijekornom videom i čistim zvukom, bez međuspremnika. Idealno za obitelji i zaposlena kućanstva.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Wi-Fi 7 Mesh WLAN
- BE3600 dvopojasni usmjerivač i pristupna točka
- 2 x 2,5 Gbit/s Ethernet porta
- WPA3
- 4 streama
- 160 MHz kanali
- Gostinska mreža
- HomeShield
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)