TP-LINK TL-WR1502X WLAN ruter 2.4 GHz, 5 GHz 1500 MBit/s
- Kataloški br:
- 3476984 - 62
- Oznaka:
- TL-WR1502X
- EAN:
- 8885021370798
- Kataloški br:
- 3476984 - 62
- Oznaka:
- TL-WR1502X
- EAN:
- 8885021370798
TP-LINK TL-WR1502X WLAN ruter 2.4 GHz, 5 GHz 1500 MBit/s
170.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
170.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Podržava Wi-Fi 6 za bržu i učinkovitiju bežičnu povezivost
- Dvopojasna tehnologija osigurava pouzdanu vezu između uređaja
- Napredna enkripcija za sigurnu mrežnu komunikaciju
- Integrirana VPN podrška za siguran udaljeni pristup
- Jednostavno postavljanje i upravljanje za besprijekorno korisničko iskustvo
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | WLAN ruter |
| Tip | TL-WR1502X |
| Funkcije | pristupna točka |
| WLAN Standard | IEEE802.11n IEEE802.11b IEEE802.11a IEEE802.11g IEEE802.11ax IEEE802.11ac |
| Dual-band - pripremljen | 2.4 gHz i 5 gHz |
| Tehnologija zvuka | 2.4 GHz 5 GHz |
| Brzina WLAN prijenosa (maks.) | 1500 MBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 2.4 GHz | 300 MBit/s |
| WLAN brzina prijenosa 5 GHz | 1201 MBit/s |
| LAN brzina prijenosa | 10 / 100 / 1000 MBit/s |
| 10/100/1000 MBit/s | 2 x |
| Broj USB priključka 2.0 | 1 x |
| Širina | 104 mm |
| Visina | 28 mm |
| Dubina | 90 mm |
| Boja | crna |
| Broj USB tipa A 2.0 | 1 x |
| Izlazna struja maks. | 1.5 A |
| Izlazni napon | 12 V |
| Sigurnost | WPA Enterprise WPA2-Enterprise WPA2-PSK WPA3-Personal |
| 0 - 40 °C | |
| da | |
| 5 - 90 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| ne | |
| da | |
| da | |
| 1500 Mbit/s | |
| 300 Mbit/s | |
| 1201 Mbit/s | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 1 | |
| 1 | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| -40 - 60 °C | |
| da |
Opis
Opis
Impresivno brzo. Nevjerojatno lagano.
S WiFi 6 tehnologijom, TL-WR1502X pruža WiFi brzine od 1,5 Gbps za neprekinuti streaming videa, preuzimanje i istovremeno online igranje. TL-WR1502X nudi fleksibilne WiFi postavke za dom, hotelski smještaj i putovanja sa svojim svestranim načinima rada, uključujući usmjerivač, USB tethering, 3G/4G USB modem, hotspot, pristupnu točku, proširivač dometa i klijenta. U načinu rada za povezivanje putem interneta, signal vašeg telefona može se koristiti za stvaranje lokalne bežične internetske veze. U usporedbi s normalnim načinom rada hotspota, nudi stabilniju i opsežniju mrežu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
S WiFi 6 tehnologijom, TL-WR1502X pruža WiFi brzine od 1,5 Gbps za neprekinuti streaming videa, preuzimanje i istovremeno online igranje. TL-WR1502X nudi fleksibilne WiFi postavke za dom, hotelski smještaj i putovanja sa svojim svestranim načinima rada, uključujući usmjerivač, USB tethering, 3G/4G USB modem, hotspot, pristupnu točku, proširivač dometa i klijenta. U načinu rada za povezivanje putem interneta, signal vašeg telefona može se koristiti za stvaranje lokalne bežične internetske veze. U usporedbi s normalnim načinom rada hotspota, nudi stabilniju i opsežniju mrežu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Putni Wi-Fi 6 ruter
- Dvopojasni AX1500
- 2x gigabitna porta, USB 2.0 port
- Podrška za OpenVPN i WireGuard
- Može se koristiti s power bankom, više načina rada u jednom
Opseg isporuke
- TP-Link TL-WR1502X V1
- Mrežni kabel
- USB kabel
- Vanjski adapter za napajanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (9)