TracoPower THL 10-2411WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 5.1 V/DC 2 A 10 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3370870 - 62
- Oznaka:
- THL 10-2411WI
- EAN:
- 2050011904871
- Kataloški br:
- 3370870 - 62
- Oznaka:
- THL 10-2411WI
- EAN:
- 2050011904871
TracoPower THL 10-2411WI DC/DC pretvarač za tiskano vezje 24 V/DC 5.1 V/DC 2 A 10 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
120.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
120.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač za tiskano vezje |
| Tip | THL 10-2411WI |
| Nazivni napon | 24 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 5.1 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 2 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 2 A |
| Učinkovitost (maks.) | 84 % |
| Snaga | 10 W |
| Izoalcijski napon | 1500 V/DC |
| Priključak | lemne igle |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 75 °C |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 25.4 x 20.32 mm |
| Visina | 20.32 mm |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 25.4 mm |
| Izlazni napon (max.) | 5.1 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 5.1 V/DC |
| Težina | 15 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
10 W u metalnom kućištu od 25,4 mm x 25,4 mm, ulazno područje 4: 1, I / O izolacija 1500 V / DC, ulazni filtar prema EN 55022, klasa A.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)