TracoPower TMDC 06-2422 DC/DC pretvarač 250 mA 6 W Broj izlaza: 2 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3372233 - 62
- Oznaka:
- TMDC 06-2422
- EAN:
- 2050011918229
- Kataloški br:
- 3372233 - 62
- Oznaka:
- TMDC 06-2422
- EAN:
- 2050011918229
TracoPower TMDC 06-2422 DC/DC pretvarač 250 mA 6 W Broj izlaza: 2 x Content 1 kom.
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač |
| Tip | TMDC 06-2422 |
| Ulazni napon (min.) | 9 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 36 V/DC |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazna struja maks. | 250 mA |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 250 mA |
| Učinkovitost (maks.) | 84 % |
| Snaga | 6 W |
| Izoalcijski napon | 3000 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 80 °C |
| dim. | (D x Š x V) 53 x 34 x 26.50 mm |
| Visina | 26.50 mm |
| Dužina | 53 mm |
| Širina | 34 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC-12 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 12 V/DC-12 V/DC |
| Težina | 49 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.