TracoPower TMDC 40-4812 DC/DC pretvarač modul 48 V/DC 12 V/DC 3.33 A 40 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
- Kataloški br:
- 3371115 - 62
- Oznaka:
- TMDC 40-4812
- Kataloški br:
- 3371115 - 62
- Oznaka:
- TMDC 40-4812
TracoPower TMDC 40-4812 DC/DC pretvarač modul 48 V/DC 12 V/DC 3.33 A 40 W Broj izlaza: 1 x Content 1 kom.
250.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
250.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | DC/DC pretvarač modul |
| Tip | TMDC 40-4812 |
| Nazivni napon | 48 V/DC |
| Ulazni napon (min.) | 18 V/DC |
| Ulazni napon (maks.) | 75 V/DC |
| Broj izlaza | 1 x |
| Izlazni napon | 12 V/DC |
| Izlazna struja maks. | 3.33 A |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3.33 A |
| Učinkovitost (maks.) | 91 % |
| Snaga | 40 W |
| Izoalcijski napon | 2500 V/DC |
| Priključak | vijčana stezaljka |
| Radna temperatura (min.) | -40 °C |
| Radna temperatura (maks.) | 85 °C |
| dim. | (D x Š x V) 63.8 x 112 x 25.6 mm |
| Visina | 25.6 mm |
| Dužina | 63.8 mm |
| Širina | 112 mm |
| Izlazni napon (max.) | 12 V/DC |
| Izlazni napon (min.) | 12 V/DC |
| Težina | 162 g |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Potpuno zatvoreno, plosnato plastično kućište, priključak i pričvršćivanje vijčanim terminalima, raspon ulaznog napona 4: 1. I / O izolacija 2500 V / DC, ulazni filter prema EN 55022, klasa A, vanjsko uključivanje / isključivanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.