Transcend 2 TB vanjski ssd tvrdi disk ružičasto zlatna TS2TESD420G
- Kataloški br:
- 3456235 - 62
- Oznaka:
- TS2TESD420G
- EAN:
- 760557873235
- Kataloški br:
- 3456235 - 62
- Oznaka:
- TS2TESD420G
- EAN:
- 760557873235
Transcend 2 TB vanjski ssd tvrdi disk ružičasto zlatna TS2TESD420G
790.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
790.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Magnetski dizajn
- Brzina prijenosa: 20 Gbps
- Pouzdane performanse
- Lagan dizajn Velika pohrana
- Maksimalna zaštita, napredna sigurnost
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | vanjski ssd tvrdi disk |
| Kapacitet pohrane | 2 TB |
| Čitanje | 2000 MB/s |
| Pisanje (maks.) | 2000 MB/s |
| Boja | ružičasto zlatna |
| Širina | 63 mm |
| Visina | 69.5 mm |
| Dubina | 10 mm |
| Težina | 48 g |
| dim. | (Š x V x D) 63 x 69.5 x 10 mm |
Opis
Opis
Prijenosni SSD Transcend ESD420 ima magnetski dizajn i kompatibilan je s modelima iPhonea koji podržavaju MagSafe. S ultrabrzim brzinama prijenosa do 20 Gbps, možete glatko i bezbrižno snimati 4K ProRes videozapise na svom iPhoneu. S kapacitetom pohrane do 4 TB, SSD nudi obilje prostora za 4K/8K videozapise, fotografije visoke rezolucije, dokumente i još mnogo toga. Zbog toga je idealan za fotografe na otvorenom, putnike i kreatore sadržaja u pokretu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
- Microsoft Windows
macOS
iOS/iPadOS
Linux
ChromeOS
Android
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)