Traxxas Funco Pro Scale Replica crvena bez četkica RC model automobila električni Sand Buggy pogon na prednje kotače RtR
- Kataloški br:
- 3558153 - 62
- Oznaka:
- 109076-4-RED
- EAN:
- 20334048035
- Kataloški br:
- 3558153 - 62
- Oznaka:
- 109076-4-RED
- EAN:
- 20334048035
Traxxas Funco Pro Scale Replica crvena bez četkica RC model automobila električni Sand Buggy pogon na prednje kotače RtR
7,740.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7,740.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Profesionalna replika automobila za pijesak Funco Motorsports od 1000 KS
- VXL-8s sustav bez četkica s Velineon 1200XL motorom za ekstremne performanse
- Najveća brzina preko 88 km/h
- Novi automobil za pijesak u ponudi modela X-Series™
- Gume za brzu pijesku s ojačanim pojasom za maksimalno prianjanje
- Crne felge od 3,6" s prstenovima za beadlock u boji kotača
- Potpuno redizajnirani sustav pogona na stražnje kotače s ultra-HD čeličnim zupčanicima
- Visokoučinkovite prednje disk kočnice u kombinaciji s motoriziranim stražnjim kočnicama
- Servo motor s metalnim zupčanikom 2085XL s 25% većim okretnim momentom u usporedbi sa standardnim servom 2085
- Terenska svjetla u boji vozila s Flex-Tech™ nosačima
- Ultrarealistično tijelo s preciznim detaljima
- TQi® 2,4 GHz 2-kanalni sustav daljinskog upravljanja
- Traxxas Stability Management® (TSM) za maksimalnu kontrolu vožnje
- GT-Maxx® navojni aluminijski amortizeri za najfinije podešavanje ovjesa
- Ovjes za duge staze s poprečnim ramenima u izgledu poliranog aluminija
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | Sand Buggy |
| Prigon | pogon na prednje kotače |
| Vrsta motora | Velineon® 1200XL motor bez senzora bez četkica (1275 Kv) |
| dim. | (D x Š x V) 812 x 551 x 283 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 88 km/h |
| Težina | 10 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 50 mm |
| Daljinsko upravljanje | TQi™ 2,4 GHz 2-kanalni visokoučinkoviti bežični sustav |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | crvena |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 551 mm |
| Visina | 283 mm |
| Dužina | 812 mm |
| Razmak osovine | 543 mm |
| Gume-Ø | 173 mm |
| Stažnje | 191 mm |
Opis
Opis
TRAXXAS Pro Scale 1/6 Funco automobil za pijesak 2WD
KRALJ DINA
Vožnja buggyja za dine je uzbuđenje puno adrenalina koje je neusporedivo u cijelom svijetu. S motorima koji se mogu pohvaliti snagom od preko 1000 KS i ovjesom dugog dometa, pravi automobili za pijesak postižu brzine od preko 240 km/h i podižu prednje kotače samo laganim pritiskom na papučicu gasa.
Novi TRAXXAS Pro Scale Sand Car je vrlo detaljna replika koja rekreira isto uzbuđenje i ekstremnu dinamiku vožnje Funco pješčanog automobila pri brzini većoj od 88 km/h u spektakularnoj X-Series™ skali.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
KRALJ DINA
Vožnja buggyja za dine je uzbuđenje puno adrenalina koje je neusporedivo u cijelom svijetu. S motorima koji se mogu pohvaliti snagom od preko 1000 KS i ovjesom dugog dometa, pravi automobili za pijesak postižu brzine od preko 240 km/h i podižu prednje kotače samo laganim pritiskom na papučicu gasa.
Novi TRAXXAS Pro Scale Sand Car je vrlo detaljna replika koja rekreira isto uzbuđenje i ekstremnu dinamiku vožnje Funco pješčanog automobila pri brzini većoj od 88 km/h u spektakularnoj X-Series™ skali.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Potrebni pribor:
- 2x LiPo 4s 14.8V 6700mAh baterije (TRX2890X)
- Kompatibilni punjač (TRX2997G)
- 4x AA baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)