Traxxas Jato 4X4 BL-2s crvena bez četkica 1:8 RC model automobila električni buggy pogon na sva četiri kotača (4wd) RtR
- Kataloški br:
- 3558172 - 62
- Oznaka:
- 90154-4-RED
- EAN:
- 20334001030
- Kataloški br:
- 3558172 - 62
- Oznaka:
- 90154-4-RED
- EAN:
- 20334001030
Traxxas Jato 4X4 BL-2s crvena bez četkica 1:8 RC model automobila električni buggy pogon na sva četiri kotača (4wd) RtR
1,450.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,450.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- "Karoserija: Agresivan dizajn s montažom bez kopči"
- Prigušivanje: XXL GTR amortizeri (sivi)
- Ovjes: Izuzetno teški dijelovi ovjesa i teški amortizeri
- Pogonski sklop: Maxx-Duty pogonska vratila i diferencijali visokog okretnog momenta
- Šasija: Modularna šasija s niskim težištem s T-bar učvršćenjima
- Krilo: Stražnje krilo s visokim potisnim tlakom
- Ležajevi: Potpuno montirani na kuglične ležajeve
- Baterija: Podesivi držač baterije
- Elektronika: Vodootporna kutija za elektroniku
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | buggy |
| Skala | 1:8 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | BL-2s™ 3300 kV bezsenzorski |
| dim. | (D x Š x V) 517 x 305 x 179 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Težina | 2.36 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Daljinsko upravljanje | TQ™ 2,4 GHz (2-kanalni) odašiljač |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | crvena |
| Model | Jato® 4X4 BL-2 |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 305 mm |
| Visina | 179 mm |
| Dužina | 517 mm |
| Razmak osovine | 320 |
| Gume-Ø | 115 mm |
| Širina traga | 305 mm |
Opis
Opis
TRAXXAS Jato 4x4 BL-2S bez četkica 1/8 Buggy 4x4 RTR
Upravljanje inspirirano utrkama
Jato 4x4 postavlja nove standarde u performansama buggyja u mjerilu 1/8. Kombinira snagu 2S LiPo baterija i moćnog BL-2S sustava bez četkica, postižući brzine preko 60 km/h uz održavanje savršene ravnoteže i maksimalne okretnosti.
Šasija s niskim težištem (CG) osigurava da Jato 4x4 upravlja zavojima kao na tračnicama, s izuzetno oštrim odzivom upravljanja i savršenom raspodjelom težine. Iznimno dugi GTR amortizeri maksimiziraju prianjanje tako što niskoprofilne Sledgehammer gume stalno dodiruju s tlom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Upravljanje inspirirano utrkama
Jato 4x4 postavlja nove standarde u performansama buggyja u mjerilu 1/8. Kombinira snagu 2S LiPo baterija i moćnog BL-2S sustava bez četkica, postižući brzine preko 60 km/h uz održavanje savršene ravnoteže i maksimalne okretnosti.
Šasija s niskim težištem (CG) osigurava da Jato 4x4 upravlja zavojima kao na tračnicama, s izuzetno oštrim odzivom upravljanja i savršenom raspodjelom težine. Iznimno dugi GTR amortizeri maksimiziraju prianjanje tako što niskoprofilne Sledgehammer gume stalno dodiruju s tlom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Potrebni pribor:
- LiPo 2s 7.4V 5000mAh baterija za pogon
- Punjač za LiPo baterije (npr. TRX2970GX ili TRX2970G-2SR)
- 4x AA baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)