Traxxas JATO 4x4 VXL 4S ružičasta bez četkica 1:8 RC model automobila električni buggy pogon na sva četiri kotača (4wd)
- Kataloški br:
- 3558176 - 62
- Oznaka:
- 90386-4-PINK
- EAN:
- 20334044334
- Kataloški br:
- 3558176 - 62
- Oznaka:
- 90386-4-PINK
- EAN:
- 20334044334
Traxxas JATO 4x4 VXL 4S ružičasta bez četkica 1:8 RC model automobila električni buggy pogon na sva četiri kotača (4wd)
2,095.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,095.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Agresivan dizajn karoserije
- Sklop tijela bez rascjepki (bez rascjepki)
- Aluminijske komponente usklađene boje
- Amortizeri XXL GTR od anodiziranog aluminija
- Tvornički ugrađene komponente ovjesa za ekstremno teške uvjete rada
- Maxx-Duty pogonska vratila
- Modularni dizajn šasije s niskim težištem (nisko težište)
- Stražnje krilo s visokim potisnim silama (visoka potisna sila)
- Podesivi držač baterije
- Aluminijska 6061-T6 T-bar podupirač šasije
- Teški udarni tornjevi
- Smješten na kugličnim ležajevima
- Središnji diferencijal s visokim okretnim momentom (visoki okretni moment)
- TQi 2,4 GHz 2-kanalni sustav daljinskog upravljanja
- Vodootporni digitalni servo 2075 s visokim okretnim momentom
- Velineon VXL-4s regulator brzine i 540XL motor bez četkica
- Ultra mekane gume Response Pro Race 4,5" (S1 Compound)
- Bijeli disk kotači od 3,0"
- Vodootporna kutija za elektroniku
- Najveće brzine do 100 km/h (s 4s LiPo baterijom)
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | buggy |
| Skala | 1:8 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Velineon® 540XL (2400 Kv, 4-polni) |
| dim. | (D x Š x V) 517 x 305 x 179 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 96 km/h |
| Težina | 2.54 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Daljinsko upravljanje | TQi™ 2,4 GHz (2-kanalni odašiljač s 5-kanalnim mikro prijemnikom) |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | ružičasta |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 305 mm |
| Visina | 179 mm |
| Dužina | 517 mm |
| Razmak osovine | 320 |
| Gume-Ø | 78 mm |
| Stažnje | 78 mm |
| Širina traga | 305 mm |
Opis
Opis
Opseg isporuke
- Jato 4X4 s VXL-4s kontrolerom i 540XL motorom
- Kratka uputstva
- TQi 2,4 GHz bežični sustav
- Visokokvalitetni alati za održavanje
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Što će vam trebati:
- Baterije
- Jato 4X4 VXL zahtijeva LiPo bateriju s 2, 3 ili 4 ćelije.
- Punjač
- Za jednostavno i brzo punjenje preporučuje se Traxxas EZ-Peak® Live punjač (2971).
- AA alkalne baterije
- Četiri AA alkalne baterije za odašiljač.
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)