Traxxas TRX-4 1979 Chevrolet Blaze s četkama 1:10 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri kotača (4wd
- Kataloški br:
- 3558167 - 62
- Oznaka:
- 82276-4-ORNG
- EAN:
- 20334019813
- Kataloški br:
- 3558167 - 62
- Oznaka:
- 82276-4-ORNG
- EAN:
- 20334019813
Traxxas TRX-4 1979 Chevrolet Blaze s četkama 1:10 RC model automobila električni crawler pogon na sva četiri kotača (4wd
1,755.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,755.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Licencirana karoserija Chevrolet Blazera
- Montaža tijela bez kopči
- Portalne osovine
- Teške ovjesne spone i čelični okvir
- T-Lock daljinski upravljani diferencijali s blokadom
- Mjenjač s kratkim ili dugim prijenosnim omjerom (daljinski upravljan)
- Podesivi međuosovinski razmak
- Aluminijski amortizeri (GTS)
- TSM – Traxxas upravljanje stabilnošću
- TQi 4-kanalni 2,4 GHz daljinski upravljač
- Motor Titan 21T 550
- Vodootporni regulator brzine XL-5 HV
- Digitalni 2075X servo s metalnim zupčanicima
- Canyon AT gume na robusnim felgama za izvrsno prianjanje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | s četkama |
| Vrsta modelarstva | crawler |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Titan® 21T (Obrnuta rotacija, Visoki okretni moment) |
| dim. | (D x Š x V) 524 x 249 x 255 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Težina | 3.37 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 80 mm |
| Vrijeme vožnje | 120 min |
| Daljinsko upravljanje | TQi™ 2,4 GHz (4-kanalni odašiljač) |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | narančasta |
| Model | TRX-4 Chevrolet Blaze iz 1979. |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 249 mm |
| Visina | 255 mm |
| Dužina | 524 mm |
| Razmak osovine | 312 mm |
| Širina traga | 249 mm |
Opis
Opis
TRAXXAS TRX-4 1979 Chevrolet Blazer Crawler 1/10 RTR
Traxxas je razvio svestran, potpuno novi gusjeničar na svoj uobičajeni, neusporedivi način. TRX-4 s licenciranom karoserijom Chevrolet Blazera postavlja nove standarde!
Može se pohvaliti bezbrojnim inovativnim značajkama, poput čeličnog okvira koji pruža stabilnost šasiji. Krutost poboljšava upravljivost izvan ceste. U kombinaciji sa sofisticiranim ovjesom kotača, lako možete savladati čak i tehnički zahtjevan teren.
Oblik robusnog podvozja, u kombinaciji s blatobranima integriranim u karoseriju, sprječava ulazak prljavštine i šljunka. Provođenje kabela unutar vozila osigurava čisto ožičenje i uredan izgled.
Aluminijski amortizeri GTS punjeni uljem posebno su razvijeni za TRX-4. Također osiguravaju glatko upravljanje u najtežim terenskim uvjetima. Zahvaljujući čeličnim sponama debljine 5 mm i ojačanim plastičnim posudama s integriranim čeličnim šupljim kuglicama, nikada nećete popustiti zbog slomljenog ovjesa u terenskim uvjetima.
Nosač baterije Dual Fit jamči jednostavnu izmjenu baterije bez kopči koje bi se mogle izgubiti na terenu. Zglobna pričvrsna poluga može se podesiti na dvije različite visine okretanjem. Udubljenje integrirano u odjeljak za baterije omogućuje pričvršćivanje manjih baterija.
TRX-4 postiže veći razmak od tla od drugih vozila zahvaljujući svojim inovativnim portalnim osovinama. Kotači su postavljeni niže na krajnjoj vanjskoj točki zbog smanjenja prijenosa.
Ovo terensko čudo ima daljinski upravljane blokade diferencijala. Ne morate mijenjati nikakve dijelove: prednju i stražnju osovinu možete blokirati pomoću ručice na daljinskom upravljaču. Prijenosni omjer također se može daljinski upravljati - ovisno o površini po kojoj se Blazer trenutno kreće.
TSM – Traxxas upravljanje stabilnošću
Ova inovativna pomoć pri upravljanju olakšava upravljanje vozilom na skliskim i neravnim površinama te ispravlja putanju. Višenamjenska tipka na daljinskom upravljaču TQi omogućuje besstupanjsko podešavanje jačine intervencije TSM-a u ponašanje vožnje, utječući samo na pokrete upravljača, a ne i na položaj gasa.
TQi 4-kanalni daljinski upravljač
S naprednim daljinskim upravljačem Ready-to-Race, ne morate postavljati nikakve kanale ili frekvencije. Ergonomski dizajn je vrlo privlačan zahvaljujući integriranoj i stoga zaštićenoj anteni. TQi je lagan i dobro leži u ruci.
Automatski odabir modela prepoznaje do 30 modela bez potrebe da ih prethodno spremite. Čim uključite odašiljač, model i njegove povezane postavke će se učitati.
Krajnje točke upravljanja i gasa mogu se precizno podesiti. TSM se može regulirati putem višenamjenske tipke, osjetljivosti upravljanja (Expo), osjetljivosti gasa (Expo), postotka upravljanja (Dual Rate), postotka sile kočenja (Dual Rate) ili trima gasa.
Kompatibilan bežični modul Traxxas Link
Zasebno dostupan bežični modul pretvara vaš Android™, iPad®, iPhone® ili iPod Touch® u alat za podešavanje vašeg Traxxas modela. Preuzmite aplikaciju Traxxas Link s Google Play™ ili App Store™ i možete optimizirati svoj Traxxas model putem zaslona u boji na šarenom, vizualno privlačnom korisničkom sučelju.
Vodootporna elektronika i Titan 550 motor
Titan 550 je najveći motor za gusjenične monster kamione. Zahvaljujući ugrađenom hladnjaku, osigurava neprekinuti užitak vožnje čak i na neravnom terenu. Vodootporni XL-5 HV kontroler nudi 5 profila vožnje i jednostavan je za korištenje s EZ-Setom pomoću samo jedne tipke. Uz već poznate načine vožnje SPORT/RACE/TRAINING, sada postoje 2 nova profila vožnje posebno za crawlere.
Ekskluzivno patentirani način rada za trening ograničava snagu na 50% pritiskom na gumb i stoga je idealan za mlade vozače ili početnike.
Zatvorene elektroničke komponente omogućuju vožnju kroz vodu, blato i snijeg za neograničenu zabavu u vožnji.
Sve što vam treba je pogonska baterija i punjač, i odmah možete "puzati" po terenu sa svojim Chevy Blazer 4x4 Crawlerom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- TRX-4, model Ready-To-Race®
- XL-5 HV vodootporni elektronički regulator brzine
- Titan 21T motor s obrnutim okretanjem
- TQi 2,4 GHz bežični sustav s kontrolom brzine
- Visokokvalitetni alati za održavanje
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Potrebni pribor:
- 1x NiMH 4-7 ćelija ili LiPo 2-3s pogonska baterija
- Punjač (npr. #TRX2971)
- 4x AA baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)