Traxxas TRX-4 Chevrolet K10 s četkama 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kotača (4wd)
- Kataloški br:
- 3558187 - 62
- Oznaka:
- 92056-4BLUE
- EAN:
- 20334000026
- Kataloški br:
- 3558187 - 62
- Oznaka:
- 92056-4BLUE
- EAN:
- 20334000026
Traxxas TRX-4 Chevrolet K10 s četkama 1:10 RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kotača (4wd)
2,290.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,290.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | s četkama |
| Vrsta modelarstva | monstertruck |
| Skala | 1:10 |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Titan® 550 21T Obrnuta rotacija (visoki okretni moment) |
| dim. | (D x Š x V) 526 x 270 x 277 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Težina | 3.35 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 102 mm |
| Daljinsko upravljanje | TQi™ 2,4 GHz 4-kanalni odašiljač |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | plava boja |
| Model | TRX-4 Chevrolet K10 High Trail Edition |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 270 mm |
| Visina | 277 mm |
| Dužina | 526 mm |
| Razmak osovine | 336 mm |
| Širina traga | 270 (sprijeda i straga) mm |
Opis
Opis
Službeno licencirana karoserija Chevrolet® K10 Pickupa iz 1979.
Detalji u mjerilu: rešetka hladnjaka, kromirani branici, bočni retrovizori, ručke na vratima i brisači vjetrobranskog stakla
LED kompatibilna prednja i stražnja svjetla
Autentični list naljepnica
Lukovi kotača i podne obloge izrađeni od čvrstog najlonskog kompozitnog materijala
Pričvršćivanje tijela bez stezaljki
Dizajn bez kopči za elegantan izgled
Robusni unutarnji kavez tijela za dodatnu stabilnost
Dijelovi tijela su pričvršćeni direktno na unutarnji okvir.
XL-5™ HV vodootporni elektronički regulator brzine optimiziran za staze
Potpuno vodootporni dizajn
Pet profila pogona
Sportski način rada – naprijed / kočnica / vožnja unatrag
Način utrke – naprijed / kočenje / bez vožnje unatrag
Training Mode™ - 50% naprijed / 100% kočenje / 50% nazad (patentirano)
Način rada za stazu – naprijed / kočnica / unatrag / s kočnicom za stazu u neutralnom položaju
Puzajući stupanj prijenosa – naprijed / trenutni stupanj prijenosa za vožnju unatrag – bez neutralnog položaja sa 100% pomoći pri kretanju uzbrdo
Traxxas EZ-Set® postavljanje jednim gumbom
Veliki, učinkoviti hladnjak
Široki raspon napona 6-7 ćelija NiMH (7,2-8,4 V) i 2-3s LiPo (7,4-11,1 V)
Dvostupanjska niskonaponska zaštita (LVD)
Titan® 550 Motor
Visokoučinkoviti Titan 21T motor s obrnutim smjerom vrtnje i unutarnjim ventilatorom
Precizne, unaprijed postavljene postavke zahvata zuba
Nosač motora odvojen od zupčanika
Portalne osovine
Povećani razmak od tla
Uklonite okretni moment
Čelični zupčanici
Poboljšanje geometrije osovina i smanjenje opterećenja na pogonskim vratilima
Pogonski sklop
Stalni pogon na sve kotače s pogonskim vratilom
Robusne osovine od 6 mm
Prednje pogonske osovine izrađene od čelika
Stražnje osovine izrađene od kaljenog čelika
Daljinski blokirajući čelični diferencijali s aktiviranjem putem kabela
čelična razvodna kutija
Tvornički ugrađeni komplet za podizanje s dugom rukom
Povećava razmak od tla za više od 1 inča.
Osigurava preciznu geometriju upravljanja
Pogodno za prevelike kotače i gume od 2,2″
TQi™ 2,4 GHz bežični sustav
4-kanalni odašiljač
5-kanalni mikro prijemnik (6533) sa sigurnosnom zaštitom i integriranim telemetrijskim portovima
Kompatibilan s opcionalnim bežičnim modulom TQi Traxxas Link (6511) za pristup svim funkcionalnostima aplikacije Traxxas Link (prodaje se zasebno).
Automatski sprema i učitava postavke za do 30 modela s omogućenim Traxxas Linkom.
Ekskluzivni sustav tempomata za duža putovanja izvan ceste
Podesiva osjetljivost upravljača i papučice gasa (eksponencijalno)
Podesivi krajnji točkovi upravljača i papučice gasa
Patentirana, vodootporna kutija prijemnika s lako dostupnim konektorom
Produženi međuosovinski razmak
Dugi međuosovinski razmak od 336 mm za poboljšanu stabilnost
Neprekidni čelični profili okvira debljine 1,5 mm
Branici se mogu podešavati sprijeda i straga.
Robusne kamene ograde su podesive po širini.
Vodilice za kabele integrirane u profile okvira
Inovativni odjeljak za baterije
Sklopiva traka za bateriju omogućuje brz i jednostavan pristup bateriji.
Nema pribadača za izgubiti.
Pogodno za baterije različitih visina
Prihvaća baterije pune veličine i pune duljine
Integrirani pretinac za baterije nudi prostor za manje baterije u mjerilu 1:16 (s opcijskim remenom za nošenje).
Drugi pretinac za baterije sprijeda prihvaća manje baterije u mjerilu 1:16 (s opcijskim remenom za pričvršćivanje).
prijenos
Dvostupanjski visoki/niski raspon s daljinskim upravljačem
Dvije horizontalne osovine
Dvostruka lamela klizne spojke
Lako se uklanja za radove održavanja
Upravljanje
Digitalni servo 2075X s metalnim zupčanicima montiran na šasiju
Vrhunski kut upravljanja od 45°
Izravno upravljanje (bez servo savera)
Geometrija upravljača korigirana za neravnine pri upravljanju
suspenzija
Prednja osovina – 3-link s Panhardovom šipkom
Stražnja – trokutasta viljuškasta osovina
Visokoučinkoviti krajevi klipnjača sa šupljim čeličnim kuglicama
Čelične klipnjače promjera 5 mm i navojnim krajevima od 4 mm
Produženi aluminijski GTS amortizeri
Uljni GTS setovi ovjesa s amortizerima isključivo za TRX-4 šasiju
Iznimno dugačke aluminijske kutije za veću mobilnost
Kućište od srebrno eloksiranog aluminija
Navojna tijela s ovratnicima omogućuju jednostavno podešavanje visine vozila.
Svilenkasto glatka amortizacija za najteže staze
O-prsten za brtvu poklopca i dvostruke X-prsten za brtvu vratila
Predimenzionirani kotači i gume
2,2-inčni krom-magnezijevi naplatci s 8 rupa i umetcima za glavčinu
Unaprijed montirane gume Canyon Trail od 2,2″ s pjenastim umetcima posebno dizajniranim za vožnju po stazama.
Gumena smjesa S1 optimizirana za staze
12 mm čelični šesterokut
Zatvoreni kuglični ležajevi
Šesterokutni vijci s premazom od crnog oksida otpornim na hrđu
Potrebna baterija i punjač (prodaju se zasebno)
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- TRX-4, model spreman za utrku
- XL-5 HV vodootporni elektronički regulator brzine
- Titan 21T motor s obrnutim okretanjem
- Bežični sustav TQi 2,4 GHz s
- Regulacija brzine
- Visokokvalitetni alati za održavanje
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Što će vam trebati:
- Baterije
- TRX-4 prihvaća širok raspon NiMH baterija (4-7 ćelija) i LiPo baterija (2s-3s)
- Punjač
- Za jednostavno i brzo punjenje preporučuje se punjač Traxxas EZ-Peak® Live (model 2971).
- AA alkalne baterije
- Četiri AA alkalne baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)