Traxxas X-Maxx narančasta bez četkica RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kotača (4wd) RtR 2
- Kataloški br:
- 3558157 - 62
- Oznaka:
- 77096-4-ORNG
- EAN:
- 20334035417
- Kataloški br:
- 3558157 - 62
- Oznaka:
- 77096-4-ORNG
- EAN:
- 20334035417
Traxxas X-Maxx narančasta bez četkica RC model automobila električni monstertruck pogon na sva četiri kotača (4wd) RtR 2
6,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
6,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Iznutra ojačane Sledgehammer gume (s pojasom) na crnim felgama od 4,3"
- Komplet mjenjača s overdriveom 24/47T (TRX7886)
- Novi standardni prijevod 15/54Z
- Novi prijenosni omjer za velike brzine, uključujući 17/46T
- ProGraphix® karoserija Monster Trucka s montažom bez kopči
- Torzijsko kruta modularna kompozitna šasija
- Mjenjači od punog metala i čelični CVD-ovi
- GTX aluminijski amortizeri pod tlakom ulja
- Traxxas TQi 2.4GHz 2-kanalni daljinski upravljač
- TSM – Traxxas upravljanje stabilnošću
- Samoispravljajući sustav
- Vodootporni digitalni servo s visokim okretnim momentom 2085
- Velineon Big Block 1275kV motor sa sustavom hlađenja
- Vodootporni regulator brzine VXL-8s
- Najveće brzine do 80 km/h (s uključenim 46T zupčanikom i 2x 4s LiPo baterijama)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | RC model automobila |
| Tip električnog motora | bez četkica |
| Vrsta modelarstva | monstertruck |
| Prigon | pogon na sva četiri kotača (4wd) |
| Vrsta motora | Velineon® 1200XL Big Block bezčetkični (1275 kV) |
| dim. | (D x Š x V) 779 x 540 x 355 mm |
| Izvedba modela | RtR |
| Brzina (maks.) | 80 km/h |
| Težina | 8.66 kg |
| Starosna skupina | iznad 14 godina |
| Visina između karoserije i tla | 107 mm |
| Daljinsko upravljanje | TQi™ 2,4 GHz (2-kanalni) odašiljač s opcijom bežičnog modula |
| Frekvencija | 2,4 GHz |
| Boja | narančasta |
| Model | X-Maxx 8S |
| Vrsta motora | električni |
| Širina | 540 mm |
| Visina | 355 mm |
| Dužina | 779 mm |
| Razmak osovine | 480 |
| Gume-Ø | 213 mm |
| Širina traga | 540 mm |
Opis
Opis
TRAXXAS X-MAXX 8s 4x4 Električni Monster Truck bez četkica 1/7 RTR
Div!
X-Maxx je OGROMAN u svakom pogledu! To je najveći monster truck tvrtke Traxxas i jamči vrhunsku zabavu u vožnji.
Njegove masivne, ojačane gume obećavaju ogromno prianjanje na svakom terenu. Uljni GTX aluminijski amortizeri osiguravaju idealno kretanje X-Maxxa na bilo kojoj površini. Unatoč velikom hodu ovjesa, krug okretanja je mali.
Kardanski pogon na sve kotače s potpuno kugličnim ležajevima osigurava nevjerojatno ubrzanje. Bilo na livadi, u prašini ili na asfaltu, postiže maksimalne brzine do 80 km/h (s opcijskim mjenjačem za velike brzine).
Dizajn i inovacija
Nosač motora: Potpuno novi nosač motora fiksira razmak između motora i glavnog zupčanika čak i u najbrutalnijim uvjetima. Pričvrsni klinovi osiguravaju optimalni hod zupčanika i eliminiraju potrebu za kompliciranim podešavanjem.
Karoserija bez kopči: X-Maxx ima prvi Traxxasov sustav montaže karoserije "jednim klikom" bez kopči. Karoserija se može lako pričvrstiti na vozilo pomoću okretne poluge.
Servo upravljača: Razvijen je novi servo s metalnim hladnjakom koji može izdržati monstruozne uvjete i savršeno je usklađen s ogromnim gumama i ovjesom.
Pogon: Jedinstvena Traxxas klizna spojka, hlađena s dva ventilatora, apsorbira snagu iz pogonskog sklopa i uravnotežuje visoki okretni moment, osiguravajući da nikada ne izgubite kontrolu nad svojim X-Maxx-om.
Modularna šasija: Zahvaljujući Traxxasovom modularnom dizajnu šasije, cijela prednja i stražnja osovina mogu se ukloniti i pričvrstiti na šasiju u jednom komadu.
Ažuriranje 2024.
Novo ažuriranje čini X-Maxx još snažnijim i, prije svega, bržim. Nove Sledgehammer gume s unutarnjim ojačanjima i dodatnim opcijama prijenosnog omjera nude još veće brzine i performanse.
TSM – Traxxas upravljanje stabilnošću
Ova inovativna pomoć pri upravljanju olakšava upravljanje vozilom na skliskim i neravnim površinama te ispravlja putanju. Višenamjenska tipka na daljinskom upravljaču TQi omogućuje besstupanjsko podešavanje jačine intervencije TSM-a u ponašanje vožnje, utječući samo na pokrete upravljača, a ne i na položaj gasa.
Samoispravljajući sustav
Ako vozilo sleti na krov i ostane ležati, ne morate ga ručno ispravljati. Jednostavno pritisnite gumb na daljinskom upravljaču. Ciljanim naletima ubrzanja i pokreta upravljanja, X-Maxx se sada ispravlja. Kad se vrati na kotače, zabava se može nastaviti.
Velineon sustav bez četkica
Sustav se sastoji od Big Block 1275kV motora bez četkica i VXL-8s kontrolera. Komponente su snažne i vodootporne. Motor je zaštićen od pregrijavanja aluminijskim hladnjakom i temperaturnim senzorom (s automatskim isključivanjem). Kontroler je optimalno usklađen s motorom, ima tri profila vožnje i vodootporan je. Nudi dvosmjernu zaštitu od podnapona s automatskim isključivanjem.
TQi 2.4GHz daljinski upravljač
S ovim naprednim daljinskim upravljačem Ready-to-Race, ne morate postavljati nikakve kanale ili frekvencije. Ergonomski dizajn s integriranom i zaštićenom antenom vrlo je privlačan. TQi je lagan i dobro leži u ruci.
Automatski odabir modela: Prepoznaje do 30 modela. Čim uključite odašiljač, model i njegove povezane postavke će se učitati.
Mogućnosti podešavanja: Krajnje točke upravljača i gasa mogu se precizno podesiti. TSM se može regulirati putem višenamjenske tipke, kao i osjetljivost upravljanja (Expo), osjetljivost gasa (Expo), upravljanje u postocima (Dual Rate), sila kočenja u postocima (Dual Rate) ili trim gasa.
Kompatibilan bežični modul Traxxas Link
Zasebno dostupan bežični modul pretvara vaš Android, iPad, iPhone ili iPod Touch u alat za podešavanje vašeg Traxxas modela. Preuzmite aplikaciju Traxxas Link s Google Playa ili App Storea kako biste optimizirali svoj Traxxas model putem zaslona u boji i vizualno privlačnog korisničkog sučelja.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- X-Maxx 8S Monster Truck s Traxxas velikim blokom
- Motor bez četkica
- VXL-8s vodootporni elektronički regulator brzine s
- integrirana telemetrija
- Kratka uputstva
- TQi 2,4 GHz bežični sustav
- Visokokvalitetni alati za održavanje
Komentar
Baterija za daljinski upravljač naručuje se zasebno
Sistemski zahtjevi
- Što će vam trebati:
- Baterije
- VAŽNO: X-Maxx zahtijeva LiPo baterije s Traxxas konektorima za visoku struju. Za optimalne performanse preporučuju se Traxxas LiPo baterije s 4 ćelije od 6700 mAh i iD® tehnologijom (broj dijela 2890X).
- Punjači
- EZ Peak® Live Dual 4S LiPo punjač s iD-om
- AA alkalne baterije
- Četiri AA alkalne baterije za odašiljač
Ocjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)