Trilux 9831IA-LR 6507540 LED svjetlo na stupu 31 W Boja svjetla (LED žarulja): toplo bijela
- Kataloški br:
- 2740450 - 62
- Oznaka:
- 6507540
- EAN:
- 4018242331079
- Kataloški br:
- 2740450 - 62
- Oznaka:
- 6507540
- EAN:
- 4018242331079
Trilux 9831IA-LR 6507540 LED svjetlo na stupu 31 W Boja svjetla (LED žarulja): toplo bijela
4,870.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4,870.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Snaga= 31 W
- Ukupan svjetlosni tok= 2000 lm
- Boja svjetla= 3000 K
- toplo bijela
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | LED svjetlo na stupu |
| Radni napon | 230 V |
| Broj žarulja | 1 |
| Vrsta | LED |
| Podnožak | LED fiksno ugrađena |
| Snaga po svjetiljci | 31 W |
| Snaga | 31 W |
| Boja svjetla (kelvin) | 3000 K |
| Boja svjetla | toplo bijela |
| Svjetlosni tok | 2000 lm |
| Ukupan svjetlosni tok | 2000 lm |
| Određene značajke žarulje | mogućnost prigušivanja |
| Boja | srebrna |
| Materijal | aluminij |
| dim. | (Ø x D) 740 mm x 590 mm |
| Klasa energetske učinkovitosti | n.rel. (EENRPS00) |
| Indeks reprodukcije boja | 80-89 |
| Uključena rasvjetna tijela | da |
| Dubina | 590 mm |
| Promjer | 740 mm |
Opis
Opis
Ukrasna stožasta svjetiljka za montažu na stup. S redukcijom snage putem regulacijske faze. Isključivanje kontrolne faze uzrokuje postavljanje svjetlosnog toka svjetiljke na 50%. Za stupni priključak Ø 76 mm. Također prikladan za montažu na stupove s priključkom Ø 60 mm pomoću reduktora koji se naručuju zasebno. Optički sustav izrađen od visoko zrcalnog, anodiziranog aluminija. S asimetričnom distribucijom širokog snopa svjetlosti. Nazivni svjetlosni tok 2000 lm, nazivna snaga 27,00 W, svjetlosna učinkovitost rasvjetnog tijela 74 lm/W. Boja svjetla toplo bijela, korelirana temperatura boje (CCT) 3000 K, opći indeks reprodukcije boja (CRI) Ra veći od 80. Tolerancija lokusa boje (početni MacAdam) = 3 SDCM, srednji nazivni životni vijek L80 (tq 25 °C) = 50 000 h. Tijelo svjetiljke izrađeno od tlačno lijevanog aluminija, kućište svjetiljke izrađeno od aluminija otpornog na koroziju, vrlo otporno na vremenske uvjete premazan prahom. Boja tijela svjetiljke i pokrova svjetiljke izvana jet crna, slična RAL 9005. Krov svjetiljke bijelo praškasto lakiran s unutarnje strane. Premaz pogodan za morsko vrijeme na zahtjev. Poklopac u obliku stošca izrađen od PMMA vrlo otpornog na udarce, proziran. Težina: 7,6 kg. Poklopac svjetiljke može se gurnuti prema gore u samozaključavajući servisni položaj. Klasa zaštite (EN 61140): II, stupanj zaštite (DIN EN 60529): IP23, stupanj zaštite odjeljak za lampu: IP65, stupanj otpornosti na udarce prema IEC 62262: IK04. S elektroničkim upravljačkim uređajem, izmjenjivim. Upravljački uređaj prema standardu DALI 2 (EN 62386). Elektroblok sa svim električnim komponentama se može zamijeniti bez alata. Otpornost na udarni napon 6 kV. Osim toga, svjetiljka ima ENEC certifikat od strane neovisne agencije za ispitivanje.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)