TRU COMPONENTS TC-13536984 gumeni kabel H07RN-F 2 x 1.5 mm² narančasta Roba na metre
- Kataloški br:
- 3384246 - 62
- Oznaka:
- TC-13536984
- EAN:
- 4064161473109
- Kataloški br:
- 3384246 - 62
- Oznaka:
- TC-13536984
- EAN:
- 4064161473109
TRU COMPONENTS TC-13536984 gumeni kabel H07RN-F 2 x 1.5 mm² narančasta Roba na metre
4.30 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
4.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Klasifikacija CPR Eca
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | gumeni kabel |
| Tip kabela | H07RN-F |
| Broj žica | 2 x |
| Poprečni presjek (po žili) | 1.5 mm² |
| Presjek | 2 x 1.5 mm² |
| Određene značajke kabela | vatrostalan postojan na ulje harmonizirani postojan na hladnoću UV otporan |
| Boja | narančasta |
| Vanjski Ø | 9.4 mm |
| Sadržaj | Roba na metre |
| Nazivni napon | 450 V750 V |
| Sastav vodiča | Smeđa, plava |
| Roba na metre | da |
| Bez halogena | ne |
| Zaštićeno | ne |
| Proizvođač-br. dijela | TC-13536984 |
| Izolacijski material | EPDM |
| RoHS-konforno | Da |
| Temperaturno područje, pokretno (min.) | -25 °C |
| Temperaturno područje, pokretno (maks.) | +60 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (min.) | -35 °C |
| Raspon temperature, fiksna instalacija (maks.) | +60 °C |
| Certifikati | EN 50525-2-21 |
| Tip | TC-13536984 |
| maks. količina u isporuci po komadu | 1000 m |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Fleksibilan, teški kabel za napajanje.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- Nezapaljiva
- Otporan na ulje
- Usklađeno
- Otporno na hladnoću
- Otporno na UV zračenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)