Trust MAXO USB punjač 65 W 2x USB-C® Power Delivery bijela unutrašnje područje
- Kataloški br:
- 3220135 - 62
- Oznaka:
- 25381
- EAN:
- 8713439253818
- Kataloški br:
- 3220135 - 62
- Oznaka:
- 25381
- EAN:
- 8713439253818
Trust MAXO USB punjač 65 W 2x USB-C® Power Delivery bijela unutrašnje područje
175.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 2x USB-C izlaz od 65 W za brzo i jednostavno punjenje
- Punite bilo koji pametni telefon, tablet i prijenosno računalo s USB-C priključkom
- Visoka učinkovitost s kompaktnim dizajnom
- Uključuje USB-C kabel (2 m) za praktično punjenje
- Sigurno punjenje: zaštita od preopterećenja, kratkih spojeva i pregrijavanja
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB punjač |
| Snaga | 65 W |
| Ulazi | europski muški konektor |
| Ulazni napon | 100 - 240 (prikaz, stručni). V |
| Broj izlaza | 2 x |
| Izlazi | 2x USB-C® |
| Izlazni napon | 5 V9 V12 V15 V20 V |
| Izlazna struja (maks.) - zaobljena | 3 A |
| Izlazna struja maks. | 3000 mA |
| Tip | MAXO |
| Pogodno za | Smartphone Tablet |
| Pogodno za | Universal |
| dim. | (D x Š x V) 87 x 25 x 56 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dužina | 87 mm |
| Širina | 25 mm |
| Težina | 104 g |
| Boja | bijela |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| Tehnologija punjenja | Power Delivery |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
Opis
Opis
Pun energije
Vaš pametni telefon ima samo 2% energije? Napunite u trenu s ovim moćnim 65W USB-C punjačem kako biste bili spremni na sve.
Sjajno i održivo
Jedina stvar koja je bolja od brzog punjača je brz i održiv punjač! Uz 75% recikliranih materijala, Maxo vam pomaže da punite svoje uređaje bez osjećaja krivnje.
Punjač za svakoga
Ako ste umorni od potrebe za posebnim punjačem za svaki uređaj, Maxo je vaš savršen partner - kompatibilan je sa svim uređajima koji imaju USB-C priključak. Punite pametne telefone, tablete ili prijenosna računala kako god želite.
Velika sloboda
Radite za radnim stolom, na sofi ili u krevetu s Maxovim ekstra dugim 2m USB-C kabelom. Možete ga uključiti u bilo koju utičnicu za slobodu kretanja i fleksibilnost.
Internacionalno idealno
Strastveni putnici otkrit će da je Maxo savršen suputnik jer je kompatibilan sa svim naponima struje u svijetu.
Malo pakiranje, odličan sadržaj
Recite zbogom glomaznim punjačima i veselite se malom i tankom Maxu - ovaj punjač je manji i ima veću izlaznu snagu, napajanje džepne veličine.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (6)