Trust neu Over Ear slušalice žičani crna
- Kataloški br:
- 3457198 - 62
- Oznaka:
- 25461
- EAN:
- 8713439254617
- Kataloški br:
- 3457198 - 62
- Oznaka:
- 25461
- EAN:
- 8713439254617
Trust neu Over Ear slušalice žičani crna
105.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
105.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Crne slušalice s trakom za glavu za ured/pozivni centar
- Žičana USB veza
- Cirkumauralni 20 - 20000 Hz 95 dB
- Vrsta mikrofona: Bum
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Over Ear slušalice |
| Tip nošenja | preko ušiju |
| Prijenos | žičani |
| Priključak za slušalice | USB USB-C® |
| Područje frekvencije | 20 - 20000 Hz |
| Zvučni tlak | 95 dB |
| Boja | crna |
| Težina | 167 g |
| Pogodno za | Notebook Smartphone MacBook |
| Širina | 160 mm |
| Visina | 190 mm |
| Dubina | 80 mm |
| Varijanta trake za slušalice | preko ušiju |
| Material (detalji) | Akrilnitril butadien stiren (ABS) |
| Način prijenosa | žičani |
| da | |
| ne | |
| 4 cm | |
| 1 % | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 90 dB | |
| 2 |
Opis
Opis
Udobne USB slušalice preko uha s mekim jastučićima za uši i podstavljenom trakom za glavu
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (1)