Trust USB-C® priključna stanica DALYX 7-IN-1 MULTIPORT ADAPTER Pogodno za marku: Universal
- Kataloški br:
- 3410100 - 62
- Oznaka:
- 25661
- EAN:
- 8713439256611
- Kataloški br:
- 3410100 - 62
- Oznaka:
- 25661
- EAN:
- 8713439256611
Trust USB-C® priključna stanica DALYX 7-IN-1 MULTIPORT ADAPTER Pogodno za marku: Universal
235.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
235.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | USB-C® HDMI® USB-A DisplayPort |
| Pogodno za | Universal |
| Duljina kabela | 16 cm |
| Širina | 40 mm |
| Visina | 15 mm |
| Dubina | 160 mm |
| Težina | 87 g |
| dim. | (Š x V x D) 40 x 15 x 160 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
Opis
Opis
Elegantni aluminijski multi-port adapter za povezivanje 3 monitora i dodatne opreme na vaše prijenosno računalo putem jednog USB-C priključka
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)