Ubiquiti Networks USW-24-POE mrežni preklopnik IEEE 802.3af (12.95 W), IEEE 802.3at (25.5 W)
- Kataloški br:
- 3369008 - 62
- Oznaka:
- USW-24-POE
- EAN:
- 817882028554
- Kataloški br:
- 3369008 - 62
- Oznaka:
- USW-24-POE
- EAN:
- 817882028554
Ubiquiti Networks USW-24-POE mrežni preklopnik IEEE 802.3af (12.95 W), IEEE 802.3at (25.5 W)
1,500.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,500.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Upravljani L2/L3
- Broj osnovnih preklopnih RJ-45 Ethernet priključaka: 24
- Kapacitet usmjeravanja/preključivanja: 52 Gbit/s
- 1U montaža u rack
- Napajanje uključeno (PoE)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni preklopnik |
| PoE | IEEE 802.3af (12.95 W) IEEE 802.3at (25.5 W) |
| Širina | 442.4 mm |
| Visina | 43.7 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Boja | srebrna |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Težina | 3 kg |
| -5 - 40 °C | |
| 16 | |
| 24 | |
| 92 W | |
| 26000 Mpps | |
| 52 Gbit/s | |
| 32 W | |
| 2 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| da | |
| 38.69 Mpps | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)