Ubiquiti Networks USW-48-POE mrežni preklopnik IEEE 802.3af (12.95 W), IEEE 802.3at (25.5 W)
- Kataloški br:
- 3369010 - 62
- Oznaka:
- USW-48-POE
- EAN:
- 810010072146
- Kataloški br:
- 3369010 - 62
- Oznaka:
- USW-48-POE
- EAN:
- 810010072146
Ubiquiti Networks USW-48-POE mrežni preklopnik IEEE 802.3af (12.95 W), IEEE 802.3at (25.5 W)
2,320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2,320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Upravljani L2
- Broj osnovnih preklopnih RJ-45 Ethernet priključaka: 48
- Kapacitet usmjeravanja/preključivanja: 104 Gbit/s
- 1U montaža u rack
- AC/DC napajanje uključeno, napajanje preko Etherneta (PoE)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | mrežni preklopnik |
| PoE | IEEE 802.3af (12.95 W) IEEE 802.3at (25.5 W) |
| Širina | 442.4 mm |
| Visina | 43.7 mm |
| Dubina | 285 mm |
| Boja | plemeniti čelik |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Težina | 4.52 kg |
| da | |
| -5 - 40 °C | |
| 32 | |
| 48 | |
| da | |
| 195 W | |
| 104 Gbit/s | |
| 32 W | |
| 4 | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 52 Gbit/s | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 10 - 90 % | |
| da | |
| ne | |
| 77.38 Mpps | |
| 45 W | |
| da |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)