UGREEN USB-C® priključna stanica 15214 Pogodno za marku: Universal
- Kataloški br:
- 3462191 - 62
- Oznaka:
- 15214
- EAN:
- 6941876212149
- Kataloški br:
- 3462191 - 62
- Oznaka:
- 15214
- EAN:
- 6941876212149
UGREEN USB-C® priključna stanica 15214 Pogodno za marku: Universal
130.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
130.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | muški konektor USB-C® |
| Priključak B | HDMI® USB 3.2 gen. 1 utičnica A (USB 3.0) USB 3.2 gen. 1 utičnica A (USB 3.0) SD ženski konektor USB-C® ženski konektor USB-C® |
| Sučelja | USB-C USB3.0 HDMI izlaz SD otvor |
| Boja | ljubičasta |
| Širina | 130 mm |
| Visina | 13 mm |
| Dubina | 36 mm |
| Težina | 110 g |
| dim. | (Š x V x D) 130 x 13 x 36 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | s USB napajanjem |
| Način prijenosa | žičani |
| ne | |
| 1 | |
| ne | |
| da | |
| 100 W | |
| da | |
| 64 GB |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Tehnologija prijenosa: Žičana
- Sučelje domaćina: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
- USB napajanje do: 100 W
- Boja proizvoda: Ljubičasta, Metalik
- Kompatibilne memorijske kartice: MicroSD (TransFlash), SD
- Maks. veličina memorijske kartice: 64 GB
- Izvor napajanja: USB
- Utikač za napajanje: USB tipa C
- Širina: 130 mm
- Dubina: 36 mm
- Visina: 13 mm
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)