UGREEN USB kabel USB 2.0 Apple Lightning utikač, USB-A utikač 1 m bijela 20728
- Kataloški br:
- 3462605 - 62
- Oznaka:
- 20728
- EAN:
- 6957303827282
- Kataloški br:
- 3462605 - 62
- Oznaka:
- 20728
- EAN:
- 6957303827282
UGREEN USB kabel USB 2.0 Apple Lightning utikač, USB-A utikač 1 m bijela 20728
41.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
41.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 1 m
- Munja Straight Muškarac
- USB A ravni muški
- Bijela
- 1 komad(a)
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB kabel |
| Specifikacija | USB 2.0 |
| Izvedba | priključni kabel |
| Način povezivanja | USB-A na Apple Lightning |
| Priključci | Apple Lightning utikač USB-A utikač |
| Boja | bijela |
| Duljina kabela | 1 m |
| Oblik | okrugli |
| Vrsta priključka | ravan |
| Maksimalna brzina prijenosa | 480 MBit/s |
| Tip priključka | Apple Lightning USB 2.0 |
| Vrsta kabela | USB kabel |
| Izlazni napon | 5 V |
| Težina | 35 g |
| 1 Stück(e) | |
| 2.4 A | |
| 10 cm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)